Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Turniej Veto w salach Zamku...  (Przeczytany 821 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Turniej Veto w salach Zamku...
« dnia: Marca 17, 2015, 10:02:49 »
Dla porządku wrzucam informację o turnieju Szlacheckiej Gry Karcianej VETO!, który organizujemy w najbliższa sobotę 21.03.2015 w godzinach 12:00-18:00. Turniej zostanie rozegrany w ramach akcji "Planszówki na Zamku", czyli w salach Zamku Kapituły Warmińskiej.

Rzecz jasna zapisywać się można W tym miejscu. Tam też toczy się cała dyskusja dotycząca turnieju.

Zapraszamy do udziału wszystkich, których sercom jest bliska ta niezwykła polska gra!

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Turniej Veto w salach Zamku...
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 22, 2015, 18:07:58 »
No i po turnieju.
Chociaż nie udało się dobić do rangi "czelendżera", to i tak wyszedł bardzo fajny turniej.
Należy przyznać, że zjawy Cannisa rządziły. A jak odpalił do tego jeszcze Horpynę, to można już było tylko łykać kurz...
W ogóle uważam, że jesteśmy bardzo gościnni oddając całe Top 3 naszym gościom. :)
Najbardziej obawiałem się gry z VeyDerem, jako wiceliderem rankingu i doświadczonym Dworskim a okazało się że choć w pierwszym zwarciu zmiótł mnie w ok. kwadrans, to w drugim - mi lepiej podeszła karta. Czuję, że ten remis dodał mi skrzydeł na najbliższe tygodnie Vetowania... ;)
Kilka zdjęć z tej części  całej imprezy znajdziecie TUTAJ.
Jeszcze raz dzięki Wam chłopaki, że nas odwiedziliście!