Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: [*] Star Wars  (Przeczytany 2308 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
[*] Star Wars
« dnia: Października 31, 2012, 10:54:18 »
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=91955
LS-> short
Disny kupił od lukasa jego firmę z pododziałami i kompletem praw. Zaczynają kręcić siódmy epizod SW
Toy story z lightsabrami incoming... :(
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Janosik

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [*] Star Wars
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 06, 2012, 09:18:39 »
Jeśli będą mieli w dupie budowany całymi latami canon SW to dopiero będzie kaplica... :(

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [*] Star Wars
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 06, 2012, 10:40:22 »
Będą mieli w dupie. Już to zapowiedzieli że olewają to co zaostało napisane po Powrocie Jedi i tworzą coś "nowego"
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline laiokon

  • Goblin
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • E-papieros
Odp: [*] Star Wars
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 24, 2014, 11:54:37 »
Ja bym się wstrzymał z oceną. Lucas nic ciekawego i tak by już nie wymyślił - patrząc na całą nową serię.

Offline Blemmm

  • Rycerz
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [*] Star Wars
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 28, 2014, 22:45:40 »
No cóż, po tym jak oficjalnie ogłoszono, że kanoniczne będą tylko Filmy i serial animowany o wojnach klonów - trochę zrobili w wała fandom i spuściznę. Rozumiem jednak taką decyzję - chęć na kreatywność dla reżysera + powiedzmy sobie, że niektóre rzeczy były strasznie naciągane z tego co słyszałem (np. powroty Imperatora).

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [*] Star Wars
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 28, 2014, 23:00:27 »
[tu była moja opinia na temat posunięcia właścicieli licensji, została usunięta ze względów stylistyczno leksykalnych, które podejrzewam spotkały by się z poparciem co najwyżej Janosa]

Blemmm przeczytaj proszę chociaż małą część tego co stworzono PO pierwszej trylogii, a PRZED drugą trylogią, a potem mów. Fakt były tam pozycje a czasem całe miniserie które powodowały ciężką niestrawność niemniej nigdy nie słyszałem aby ktokolwiek uskarżał się na powroty Imperatora które to każdorazowo dawały sporo miejsca do popisu współtwórcom świata. Wręcz jeden z nich jest uznawany za kolejny z twardych filarów w chronologi SW (trylogia -> thrwan -> imperator- > chyba akademia Luka -> kolejny Imperator)
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.