Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Na najbliższym czwartkowym spotkaniu...  (Przeczytany 56186 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 23, 2010, 15:50:28 »
Nie, no... Dopóki nie wyczerpią nam się tematy - ban na planszówki i pierdzenie o głupotach! Jak się kreatywność skończy i pójdzie do domu, to róbta co chceta (oczywiście w ustalonych granicach ;P )...

Offline Virus

  • Rycerz
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 23, 2010, 21:43:35 »
Jestem za :). Mam jeszcze taki pomysł z Oskarem, ale powiem o tym w czwartek, żeby się zbytnio nie produkować na forum ;).

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 23, 2010, 21:49:34 »
ok, czekamy :)

Offline Virus

  • Rycerz
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 23, 2010, 23:15:13 »
Ps. Jeśli ktoś ma jakieś zrobione postacie do RPG (jakiegokolwiek systemu!), lub chciał bym do jakiegos zrobić (dysponuje warhammerem, neuroshima), to niech przyniesie na następne czwartkowe spotkanie- więcej info, omówimy z Oskarem na miejscu :).

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 25, 2010, 13:39:28 »
Jak już wiadomo na dzisiejszym spotkaniu, będzie miała miejsce prelekcja o systemie RPG "Dark Heresy" wygłoszona przez Leona.
Jeżeli odwiedzi nas Marta, to również poruszymy sprawę gry terenowej w Olsztynku.
Dodatkowo może nas dziś odwiedzić sporo nowych osób, więc apeluję o przyjazne nastawienie i cierpliwość w kwestii totalnego chaosu, jaki z pewnością wybuchnąć może przy dużej ilości osób zgromadzonych w naszej "mikroskopijnej" kanciapie... ;)

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 09, 2010, 11:07:38 »
W czwartek, 15 kwietnia na spotkaniu AKMF bedą miały miejsce dwie prelekcje:
- prelekcja Piotra o Wolsungu,
- Prelekcja Oskara będąca przeglądem wybranych systemów RPG,
Kolejność może zostać zmieniona przez prelegentów. Każda z prelekcji trwać będzie od 15 do 30 minut, zaś po każdej z nich przewidziane jest kilka minut na dyskusję. Postaram się przynieść rzutnik multimedialny.

Ponadto, osoby zainteresowane grą terenową w Olsztynku, zachęcam do zakasania rękawów i przedyskutowania kilku kwestii związanych z tą akcją.

Proponuję nie "odpalać" planszówek na tym spotkaniu a jeśli zostanie jakiś czas do dyspozycji - np. obejrzeć film.

Edycja: Odpowiedź do postu poniżej: Doom, chyba nie zamierzałeś nawijać dłużej niż pół godziny? Wg mnie to czas maksymalnego przykucia uwagi uczestników naszych spotkań jakimkolwiek tematem...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2010, 12:32:47 wysłana przez korek »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 09, 2010, 11:49:22 »
Cytuj
Każda z prelekcji trwać będzie od 15 do 30 minut,
:?
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 09, 2010, 17:11:35 »
Piotrek, składniej proszę :D

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 09, 2010, 17:37:41 »
Wczoraj nie było zainteresowania to Korek zadecydował żeby przenieść, nie wspomniał tylko ze to będzie oznaczać aż takie ścięcie czasowe...
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 12, 2010, 11:34:15 »
Ja nie wprowadzam, żadnych cięć czasowych, po prostu, nie chcę nikogo odstraszać ponad półgodzinną tyradą na temat jakiegoś niszowego (póki co) systemu :P
Jeśli prelekcja będzie owocna i interesująca, to nie widzę powodu, żeby się ograniczać.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 12, 2010, 13:09:43 »
A jak chcesz stwierdzić że prelekcja jest "owocna i interesująca" i dać mi więcej czasu? :P
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 21, 2010, 10:05:26 »
Na najbliższym spotkaniu... mnie nie będzie, więc "róbta co chceta", byle bym miał do czego wracać... ;)

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 27, 2010, 19:12:08 »
a w tym tygodniu nie będzie mnie :D

Offline Wen

  • Rycerz
  • Wiadomości: 199
  • Płeć: Kobieta
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 27, 2010, 22:13:41 »
Pamiętaj Akashne, że na tym spotkaniu mieliśmy dyskutować o ostatecznym (i pierwotnym od razu) kształcie zabawy olsztyneckiej. Bez Ciebie będzie trudno... marnie... w ogóle nie będzie.
Moja obecność także stoi pod znakiem zapytania.

EDIT: Informuję, że na następnym spotkaniu ma być (a raczej miało być bo chyba nic z tego nie wyjdzie, jak już jest powyżej napisane) uzgadnianie szczegółów dotyczących organizacji gry terenowej w Olsztynku.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2010, 09:05:43 wysłana przez Wen »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 27, 2010, 22:46:36 »
Dziewczyny na priv proszę z uzgodnieniami. Ideą tego tematu jest informowanie o tym co będzie na najbliższym spotkaniu, a nie o tym czego nie będzie ;)
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 06, 2010, 13:23:59 »
Mam nadzieję, że na dzisiejszym spotkaniu uda się poważnie podejść do tematu Gry Terenowej w Olsztyneckim Skansenie, bo czas zaczyna nam powoli uciekać. Proponuję zatem aby odpuścić sobie dziś inne tematy w tym i planszówki (oczywiście do momentu aż burza mózgów na temat powyższy nie dobiegnie końca).
Doszedłem do wniosku, że nie będę nikomu nic rozsyłał po prostu zaprezentuję Wam wszystko na dzisiejszym spotkaniu.
Rozumiem, że Wen ma egzaminy maturalne i może się dziś nie pojawić, jednak liczę na pomoc pozostałych.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 11, 2010, 14:46:38 »
Na najbliższym spotkaniu (pozwolę sobie zacytować klasyka):
Cytat: Kononowicz
Nie będzie niczego!
Znaczy to oczywiście, że w czwartek 13.V spotkania nie ma z racji zajęcia naszej kanciapy przez ratowników medycznych. :]

Offline CarGier

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 286
  • Płeć: Mężczyzna
    • Car Gier @ FB
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 16, 2010, 22:41:22 »
czy mogę (i tu pytanie do zarządu) zrealizować pełnowartościową prelekcję 27 maja

oznacza to jakiś rodzaj lobbowania frekwencji (przynajmniej z mojej strony) oraz zapotrzebowanie na rzutnik multimedialny do wyświetlenia wszystkich 36 stron pdf'a

{Trans-Formers}
  \o/    \o|    \o_  .,"(behold!)
   H      V       X
   II      A      / \

(kocham te ludziki jak własne dzieci :* )

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 18, 2010, 14:33:42 »
Choć do tego celu służy zupełnie inny temat, to (po konsultacji) udzielam zezwolenia ;] na wygłoszenie prelekcji na spotkaniu w dniu 27.V. Daj mi tylko znać ile Ci ona zajmie i przypomnij mi w przyszłym tygodniu o rzutniku (może być e-mail).

A w tym tygodniu mam nadzieję, że zepniemy już jako tako fabułę gry terenowej w Olsztyneckim skansenie i obsadzimy ostatecznie kilka ról (tak, by każdy miał czas na zorganizowanie sobie stroju).

Offline CarGier

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 286
  • Płeć: Mężczyzna
    • Car Gier @ FB
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 18, 2010, 14:54:58 »
Dzięki, chociaż, nie zgłaszałem się jakoś wcześniej i nie jestem zorientowany w skansenie, ale jak będzie potrzeba to mogę obstawić jakaś rolę i podwieźć ludzi.

jeszcze nigdy nie byłem w tym skansenie ^^

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 10, 2010, 14:35:30 »
Jako że jutro jest wreszcie finał projektu w Skansenie, proszę się nie dziwić iż część lub większość obecnych będzie gadała tylko o tym ;)
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:20:18 »
Myślę, że najbliższe spotkanie powinno być w całości poświęcone wrześniowemu konwentowi.
Ze swojej strony chciałbym rzucić pomysł na LARP'a w klimacie Warhammera (ewentualna adaptacja do Monastyra też wchodzi w grę), może ktoś go rozwinie i zorganizuje na wspomnianej imprezie ;)

Offline Janosik

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 02, 2010, 23:39:34 »
Na najbliższym spotkaniu proponuję poruszyć temat organizacji klubu jak i zmiany nazwy, ponieważ po dzisiejszym wypadzie z Mareniem do Stawigudy dostaliśmy propozycję umożliwiającą nam  przejecie i używanie nazwy Stalker. Starsi gracze powinni kojarzyć ten dość prężnie działający w latach 90 ubiegło wieku Klub Fantastyki, który promował fantastykę na terenie zarówno Olsztyna, województwa jak i całego kraju i organizował konwent Stalcon.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2010, 23:47:13 wysłana przez Janosik »

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 03, 2010, 23:41:08 »
???

Pogadać zawsze można... ;]

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Na najbliższym spotkaniu...
« Odpowiedź #49 dnia: Września 29, 2010, 18:31:48 »
Jutro (30 września) jestem nie osiągalny. Co za tym idzie spotkanie zostaje odwołane, lub bedzie mocno opóźnione (aż korek bedzie miał czas zjawić sie w kortowie)
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.