Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Horda  (Przeczytany 682 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Horda
« dnia: Marca 14, 2014, 11:12:45 »
Polska inicjatywa związana z tematyką postapo
źródło: http://trzynasty-schron.net/index.php?action=news&sub=vievkom&uniq=news_53211569ec123
Long story short: rósza tak zawana zbiórka crowdfoundingowa na polski serial postapo wedle obietnic ludzi za to odpowiedzialnych ma być na światowym poziomie. Projekt zainteresował mnie na tyle że jak dostane nowe wiadomości to nie omieszkam się podzielić
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Blemmm

  • Rycerz
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Horda
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 08, 2014, 20:23:35 »
Zacna inicjatywa, lecz ryzyko duże -
polska nie ma szczęścia do filmów SF i fantasy.

Offline laiokon

  • Goblin
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • E-papieros
Odp: Horda
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 24, 2014, 11:57:14 »
No niestety. Brakuje u nas osób, które mają doświadczenie w temacie i doskonale znają/czują klimat takich opowieści.

Offline Blemmm

  • Rycerz
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Horda
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 28, 2014, 22:41:52 »
Czy ja wiem? Klimatycznie serial Wiedźmin nie był zły - zabił go budżet i ciągnąca się często nuda. Ponadto - jakoś "Seksmisja" zła nie była :)
Bardziej chyba strach przed klęska, jaka nastąpiła przy "Wiedźminie"

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Horda
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 28, 2014, 22:55:23 »
Cytuj
Klimatycznie serial Wiedźmin nie był zły - zabił go budżet i ciągnąca się często nuda.
Nie zgodzę się z Tobą nawet w małej części tutaj. Ekranizacja był spieprzona już na poziomie scenariusza i zastanawiania się nad obsadą, gdzie pieniądze jeszcze nie miały za wiele do powiedzenia. Sam Sapkowski zresztą stwierdził że nie dałby zgody na to gdyby nie to że akurat kasy potrzebował raczej mocno
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.