Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: "Olsztyńska Bojówka Larpowa" - Czyli nie mogliśmy znaleźć lepszej nazwy.  (Przeczytany 1648 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szkieletor

  • Bohater
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
Witajcie moi drodzy AKMF'owicze!

Chciałbym ogłosić iż działalność Szkieletora(ja), Fidela(Piter) i Vanili (Oskara) przybiera powoli oficjalną formę. W naszej grupie o jakże wymyślnej nazwie chcielibyśmy stowarzyszyć graczy larpów i ich twórców. Celem tego wszystkiego jest stworzenie grupy w której głodni sławy i bogactwa mistrzowie gry mogliby bez problemu organizować larpy dla graczy, którzy bez problemu mogliby znaleźć larpa odpowiedniego dla siebie dzięki czemu mogliby rozwijać swoje zdolności aktorskie a przede wszystkim świetnie się bawić! (Nigdy jeszcze nie napisałem tak długiego zdania ;d )

To tak z grubsza.

W tej chwili działamy na fejsbuku jednak powstanie jeszcze strona internetowa oraz mam nadzieje, że nasz kochany admin podzieli się forum i przemieni dział Larpy na naszą grupę. W ten sposób będzie można zachować spójność AKMF'u i "OBL" która z założenia ma być ramieniem tego pierwszego o ile administracja naszego klubu się zgodzi ;)

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Pomyślimy, pomyślimy... Choć nie bardzo widzę konieczność zmieniania działu "LARP'y" w cokolwiek. Co najwyżej można stworzyć wątek lub pod-dział forum na sprawy organizacyjne OBL, bo komunikaty i tematy o Poza tym musimy to szerzej obgadać, bo z tego długiego zdania jeszcze nie wszystko wynika. :P

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Olsztyńska Bojówka Larpowa" - Czyli nie mogliśmy znaleźć lepszej nazwy.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 19, 2013, 09:58:35 »
I jak tam Panowie? Żyje ta inicjatywa? Działacie jeszcze w jej ramach?
W lipcu słyszałem coś o jakimś LARP'ie w realiach Dzikiego Zachodu, ale żadna oficjalna informacja się nie pokazała w ogólnodostępnych miejscach (czytaj, Tu, lub na forum Khazadu)... Szykujecie się teraz do czegoś? Chętnie bym się przyłączył ze swoim zapleczem logistycznym!

Offline Szkieletor

  • Bohater
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Olsztyńska Bojówka Larpowa" - Czyli nie mogliśmy znaleźć lepszej nazwy.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 20, 2013, 13:34:29 »
Umiera. Chociaż pewnie jeszcze kwiczy. Pytaj Fidela. On jeszcze chyba coś ogarnia.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Olsztyńska Bojówka Larpowa" - Czyli nie mogliśmy znaleźć lepszej nazwy.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 21, 2013, 09:33:56 »
A czy Ty Szkieletorze pracujesz nad jakimś LARP'em? Może byśmy coś wspólnie zorganizowali?
Ja poza starymi dwoma pomysłami (jeden karczemny, drugi leśny) mam nowy (kolejna terenówka), na który natchnęła mnie bardzo fajna lokacja na terenie Olsztyna... Chętnie bym coś ogarnął w tym temacie - jak pisałem z logistyką u mnie dość dobrze (stroje, rekwizyty, transport) gorzej z wykańczaniem fabuły LARP'ów. Chętnie udostępnił bym jakiś swój pomysł do rozwinięcia innemu MG, samemu przyjmując rolę MG pomocniczego lub NPC'a.

Offline Szkieletor

  • Bohater
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Olsztyńska Bojówka Larpowa" - Czyli nie mogliśmy znaleźć lepszej nazwy.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 22, 2013, 13:24:47 »
Nie jestem pewien czy chce wracać do LARPowania ale w sumie... Można spróbować. Jak dobrze pójdzie od czwartego września mogę wziąć się do pracy. Czyli po poprawkach :P

Offline CarGier

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 286
  • Płeć: Mężczyzna
    • Car Gier @ FB
Odp: "Olsztyńska Bojówka Larpowa" - Czyli nie mogliśmy znaleźć lepszej nazwy.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 22, 2013, 23:05:12 »
Rzeczywiście był larp w klimatach dzikiego zachodu.

Mogę posłuchać pomysłów i/lub rzucić okiem na notatki.

Offline Fidel

  • Goblin
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Olsztyńska Bojówka Larpowa" - Czyli nie mogliśmy znaleźć lepszej nazwy.
« Odpowiedź #7 dnia: Października 12, 2013, 18:32:25 »
Inicjatywa żyje, i jak tylko wytamy na jakmiś konwencie to staramy się coś organizować pod tymże szyldem. Larp w klimatach westernowych był i pomimo paru niejasności wg mnie wypadło bardzo fajnie. Teraz może coś się na Gamegrinderze pociągnie.
W Olsztynie cienizna jest z graczami, na westernowy larp z około 50 paru powiadomionych osób przyszło 10.
Ja postaram się zrobić coś nowego na GG lub jakoś w okolicach zimowych, ale to na pewno nie będzie terenówka. Po za tym coś tam będziemy dalej kminić z Leonem i Oskarem.