Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: The Imaginarium of Doctor Parnassus  (Przeczytany 1284 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Seba

  • Mieszczanin
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
The Imaginarium of Doctor Parnassus
« dnia: Stycznia 23, 2010, 11:25:52 »
hej... widział już ktoś?... ja byłem wczoraj i polecam... moim zdaniem nie jest to film skierowany do mas (co jest plusem for me)... naprawdę ciekawy i w pewien sposób wyjątkow film... od wczoraj zastanawiam się jak go ocenić, ale do tej pory jeszcze nie potrafię... :) polecam i czekam na wasze opinie (jestem bardzo ciekaw jak Wam się spodoba)...

"...Could you put a price on your dreams?..."
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2010, 11:36:05 wysłana przez Seba »
"...every man dies,
not every man really lives..."

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: The Imaginarium of Doctor Parnassus
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 25, 2010, 12:44:09 »
Sam jeszcze nie widziałem tego filmu i nie wiem czy się do kina wybiorę, bo choć tematyka zdaje się być interesująca, to po przeczytaniu tego mam wątpliwości, czy kasy przeznaczonej na bilet nie wydać na coś innego...
Oczywiście autor wskazanej przez mnie recenzji mógł oczekiwać nie wiadomo czego po tym filmie i się najzwyczajniej zawieść, jednak wskazana jest ostrożność - nieprawdaż? Co wy o tym myślicie?

Offline Seba

  • Mieszczanin
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: The Imaginarium of Doctor Parnassus
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 25, 2010, 13:05:52 »
ja po wpisaniu tytułu filmu i słowa recenzja, a następnie po kliknięciu w pierwszy link przeczytałem pozytywny opis... i wręcz recenzent zachwalał wszystkie elementy filmu... więc jak zwykle można powiedzieć: tyle jest różnych zdań ile osób... moim zdaniem gość w tej recenzji bardzo zjechał ten film i moim zdaniem niesłusznie... ale i tak moim zdaniem nie powinno się kierować innymi w przypadku tak specyficznego kina... takie filmy należy obejrzeć i wtedy ocenić... więc mimo wszystko: polecam... :)

p.s. moim zdaniem użyłem za dużo "moim zdaniem"... :P
"...every man dies,
not every man really lives..."

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: The Imaginarium of Doctor Parnassus
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 25, 2010, 13:30:14 »
A ja nigdy nie opieram swojej opinii na recenzjach, zawłaszcza tych pisanych przez "zawodowców" nie raz i nie dwa wiedząc co taki typek napisał o film który właśnie skończyłem oglądać zastanawiałem się czy on ab na pewno widział ten film...
Jak dla mnie film ten jest chyba zbyt specyficzny żeby na niego wydawał kasę :P
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.