Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: ASG na larpach - prezentacja  (Przeczytany 3313 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
ASG na larpach - prezentacja
« dnia: Listopada 09, 2010, 15:19:18 »
W czwartek 25.11.10 zjawi sie na naszym spotkaniu Conor (znany również jako Narghul i pod kilkoma innymi mianami) aby przedstawic nam tematykę wykorzystania sprzetu asg w larpach wspołczesnych, postapo, sf i jakich jeszcze sie da. Chętnych zapraszamy. Sugeruje tez nie nastawiac sie na planszowki bo to może troche potrwac
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


rewer

  • Gość
Odp: ASG na larpach - prezentacja
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 09, 2010, 16:05:45 »
Akurat dzisiaj poruszałem ten temat z Vanilinem, a tu taka niespodzianka, ktoś z doświadczeniem przyjdzie i powie jak to jest. Z pewnością postaram się być na spotkaniu :D

Offline CarGier

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 286
  • Płeć: Mężczyzna
    • Car Gier @ FB
Odp: ASG na larpach - prezentacja
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 09, 2010, 18:41:15 »
To będzie czyste know-how? Czy także know-why?


Mamy się jakoś przygotować?

Offline Janosik

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ASG na larpach - prezentacja
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 09, 2010, 20:17:26 »
Jak dla mnie bomba. Z chęcią posłucham i dowiem się co nie co , zwłaszcza ze na podobny LARP(y) mam zamiar się wybrać ;D

rzaba

  • Gość
Odp: ASG na larpach - prezentacja
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 09, 2010, 20:33:54 »
ja bym raczej wolała prelekcję na temat broni na larpy typowo fantastyczne ale może wpadnę posłuchać o asg (nasłucham się pana Conora i może mnie coś wreszcie natchnie do wykonania typowo steampunkowej albo postapokaliptycznej strzelby :D)

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ASG na larpach - prezentacja
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 09, 2010, 22:03:51 »
Przedstawienie robi Conor może jeszcze kogoś ściągnie, nic nie wspominał o tym żebyśmy my się jakoś specjalnie musieli szykować poza tym że jeśli chcemy  zobaczyć broń w akcji to potrzebny będzie kulkołap
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Kucikuska

  • Goblin
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
    • Robótki ręczne i niezręczne
Odp: ASG na larpach - prezentacja
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 26, 2010, 23:07:39 »
Przekażcie Wielkie Dzięks ode mnie Conorowi za poprowadzenie tak pozytywnej prelekcji. Gdyby nie fakt, że siedział to byłby to prawdziwy stand up o asg. Chociaż nie mogłam zostać do końca (  :-[ ) to wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam i jestem szczerze zainteresowana prodżektem KOZA :>

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ASG na larpach - prezentacja
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 27, 2010, 10:49:58 »
Zdecydowanie wizyta Connora była niezwykle pozytywnym przedsięwzięciem!
Już mi się tlą w głowie najróżniejsze pomysły... Mam nadzieję, że na tym jednym spotkaniu się nie skończy!