Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Ultramarines  (Przeczytany 1316 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline victor_mancha

  • Ork
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Ultramarines
« dnia: Lipca 09, 2010, 12:29:52 »
zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=QhiGXKmRY4w

Fanem żadnego warhammera nie jestem, ale film chetnie obejrze. Tym bardziej ze animowane przerywniki w grach komputerowych wygladaly rewelacyjnie

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ultramarines
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 09, 2010, 12:49:45 »
Jako szanujący się fan 40k też obejrzeć jeśli będzie okazja. Niestety gdzieś czytałem że film nie koniecznie wyląduje w kinie...

No i ultralamy jako główni bohaterowie :/
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ultramarines
« Odpowiedź #2 dnia: Października 18, 2010, 11:28:00 »
najnowszy trailer
http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=29159
wreszcie daje pogląd jak może wyglądać film (wizualnie)
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ultramarines
« Odpowiedź #3 dnia: Października 19, 2010, 11:50:56 »
Wygląda to jak nieco rozbudowane fabularnie "demko" do jakiejś mało ciekawej gry... ;P

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ultramarines
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 12, 2011, 22:19:17 »
Dobra obejrzałem ten film. Wrażenia mam takie:
- na plus niewątpliwie fakt że film jest zlokalizowany w stylu kinowym (napisy) na nasz język z bazy
- film jest o 40k :D
- na początku komediowy wstawka w postaci stwierdzenia że spośród astartes Ultramarins najpotężniejsi są
- animacja mimo ze w mieszanym stylu - raz bardzo ładne detale i dopracowanie jak w intrze do DoW2, innym razem obraz bardziej jest porównywalny z animacjami już z samej kampanii DoW2 - ładnie wygląda dla oka a wspomniany dualizm ma na tyle płynne przejścia że nie psuje to odbioru
- fabuła typowa dla książek Dana Abneta (jak ktoś nie wie to jeden z głównych autorów prozy spod znaku Black Library - serii wydawniczej podobnej do forgoten realms, ale stojącej parę poziomów wyżej) wiec zaskoczenia nie było
- bardzo dobra ścieżka dźwiękowa, dająca dużo klimatu i przywołującą wspomnienia Chaos Gate
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.