Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Jonah Hex  (Przeczytany 1164 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Jonah Hex
« dnia: Października 09, 2010, 09:09:31 »
No wiec obejrzałem ten tytuł... film fajny, znacznie bardziej poważny od Wild Wild West (mniej tępego dowcipu więcej trupów :) mniej zabawek rodem ze steam punka :( ) Co ciekawe film został zrobiony tak że oglądając go nie mogłem się oprzeć wrażeniu że to kolejna pozycja spod znaku sin city czy spirita, może sposób narracji to powodowała, a może tempo w jakim film jest zrobiony...
Generalnie film wart polecenia
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline wiktas

  • Goblin
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jonah Hex
« Odpowiedź #1 dnia: Października 10, 2010, 17:14:43 »
Dosłownie przed chwilą skończyłem go golądac i faktycznie jak pisał Doom jest nie najgorszy ale czegoś w nim brakuje i to nie są trupy bo tych akurat jest tam pod dostatkiem:) Aha najwieksza kicha to kusza strzelająca dynamitem na dodatek była rozkładana. Po za tymi kilkoma szczegółami można poświęcic czas na obejżenie tego filmu. 

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jonah Hex
« Odpowiedź #2 dnia: Października 10, 2010, 17:20:47 »
A jak ci sie podobał koń przeciwpiechotny? ;D
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline wiktas

  • Goblin
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jonah Hex
« Odpowiedź #3 dnia: Października 10, 2010, 20:36:01 »
hehe był poprostu zajebiaszczy:P