Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Ostatnio czytam...  (Przeczytany 1315 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Ostatnio czytam...
« dnia: Marca 23, 2012, 20:23:42 »
czyli nasze polecanki (i odradzanki) - ale nie ever, bo taki temat już jest. Po prostu: skończyłeś/łaś książkę? Podziel się tym!

A ja jako chyba pierwsza w tym klubie przeczytałam najnowszy tom z serii Honor Harrington - "Rising Thunder" i współczuję wszystkim, którzy będą czekać na polskie tłumaczenie! Książka świetna jak zawsze...
Kiedy do publicznej wiadomości dostają się rewelacje, które Zliwicki i Cachat przywieźli z Mesy, obraz znanego nam Honorverse ulega całkowitej zmianie. Kto wspomoże Gwiezdne Imperium w walce ze zmanipulowaną przez Równanie, a rządzoną przez biurokratyczną klikę "Mandarynów" Ligą Solarną? Ilu jeszcze obywateli wplątanych w konflikt krajów musi zginąć, zanim wszystko to się skończy? Na to drugie pytanie ostatni tom nie odpowie Wam, niestety, ale da solidną wskazówkę: ponieważ wiatr się dopiero wzmaga, a burza zbliża... Tylko co w tym wszystkim robić będą treecaty?!
Jeśli chodzi o moje żale: za mało Honor, za mało bitew, za dużo polityki. Za mało humoru, który tak bardzo lubiłam u Webera. Za mało Honor i ZERO Harknessa.
Jeśli ktoś chce spoilery - zgłaszać się na priv ^^ starałam się nie zepsuć przyjemności a tylko wzmóc mękę oczekiwania i apetyt :D