Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: spotkanie z fantastyką w Planecie  (Przeczytany 5810 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 23, 2012, 11:49:48 »
My?
Z grubsza to o czym mowiliśmy w temacie do tej pory.
Glownie rzeczy zwiazane z rpg / larpami i może bitewniak
Masz jakiś pomysł na dodatkowe atrakcje? Pisz zobaczę czy da się dodać
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 30, 2012, 21:19:32 »
I jak z tą sobotą?
Jest owo spotkanie? Przygotowywać się czy sprawa rozeszła się po łokciach?
Widział ktoś jakąś informację o tej akcji?

~~~~~~
Edycja:
Oho, coś znalazłem: http://www.planeta11.pl/?pageid=23005
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2012, 21:23:04 wysłana przez korek »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 30, 2012, 21:22:20 »
Będzie. Plakat miałem dostać do publikacji na stronie
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Haldir

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 31, 2012, 16:54:40 »
Witam wszystkich.

Jestem organizatorem turniejów karcianej gry kolekcjonerskiej Magic: The Gathering.

W sobotę będziemy rozgrywali turniej w Planecie 11 w sali konferencyjnej.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 31, 2012, 17:25:40 »
Napisałem co prawda do Agaty, ale zapytam i tu. Planeta wie że chcecie robić turniej w dniu kiedy zaplanowali coś co z rozmów ze mną wynika na zajmujące cały dostepny teren?
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Haldir

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 31, 2012, 17:31:46 »
Tak, Planeta doskonale wie o tym, nie ma nic przeciwko i cieszy się z tego powodu. Gramy zresztą u nich co piątek więc nas doskonale znają. Poza tym pan Przemek z P11 sam pierwszy ze mną rozpoczął ten temat i nam to zaproponował.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 31, 2012, 17:35:32 »
Mi dano do zrozumienia nieco inne zagospodarowanie przestrzenne to raz. Dwa nie bierz tego do siebie bo się chyba nie znamy, ale miałem już nieprzyjemność bywać w planecie w czasie kiedy były robione w niej turnieje karcianek. Kazdy jeden wyglądał dokładnie tak samo; sala konferencyjna, miejsce w okolicy telewiozra a czasem i te stoliki między regalami okupowane przez waszych zawodników. Jak to ma się pogodzić z tym co my mielismy zrobić pojęcia nie mam. Np. do prelekcji o larpach i rpg to pewnie dostaniemy standardowe miejsce dyskusyjne, ale na planszówki i te sesje rpg które miałem prowadzić ja i oskar potrzebujemy miejsce które jak rozumiem w okupacje wzieliscie
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Haldir

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 31, 2012, 17:40:19 »
Cóż, to już nie moja wina, że jak w pt rozmawiałem na temat naszego turnieju to powiedzieli, że nie ma problemu byśmy rozegrali turniej w sali konferencyjnej w P11, gdzie i tak jesteśmy stałymi bywalcami. Poza tym "dni fantastyki" myślę, że odnoszą się nie tylko do larpów i rpg. Konrad też mi ostatnio wspominał o tych dniach fantastyki.

Coś czuję zresztą też, że chyba masz jakiś problem z karciarzami. :)

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 31, 2012, 18:05:18 »
Cytuj
Coś czuję zresztą też, że chyba masz jakiś problem z karciarzami.
Tylko taki że żyją. A powody to:
a) stare dzieje z czasów jak bylem funkcyjnym w OKF
b) dużo mniej stare dzieje

Ale my nie o tym teraz.
Topick jest o konkretnym udziale AKMF w przedsięwzięciu planety i teraz dla mnie ważne będzie uzyskanie informacji ze strony planety ze miejsce mieć będziemy, nieważne czy kosztem waszego turnieju czy nas jakoś pogodzą (w drugim wypadku naprawdę proszę abyś kontrolował ekipę bo mogę być malo grzeczny jak na "naszym" rozwali się paru karciarz z jakimś draftem na boku w przerwie od turnieju)

Kart z fantastyki nnie wykluczam (a chcialbym :P ), ale mam wrażenie że ktoś przecenia swoje możliwości... (imprezy mające jako element nie główną atrakcję turnieje zazwyczaj zajmują budenek typu szkoła)
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Haldir

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 31, 2012, 18:13:02 »
Cytuj
Topick jest o konkretnym udziale AKMF w przedsięwzięciu planety
Z tego co ostatnio rozmawiałem z Opiekunem AKMF Konradem to my, fani MtG, mamy podpiąć się pod AKMF i razem współdziałać. Więc jest to też nasz udział. w tym przedsięwzięciu Planety, zwłaszcza, że ona pierwsza wyszła do mnie z taką propozycją.

Trochę nie ogarniam. Zamiast zbudować coś razem, współdziałać i dojść do porozumienia to wolisz agresywnie się nas pozbyć i zmieszać z błotem. No nic, mnie to nie boli i z pewnością nic na tym nie stracimy. :) Czy zorganizujemy turniej w Planecie czy gdzie indziej, bawcie się dobrze w takim razie. :)

A i ostrzegam. Jako organizator MtG w Olsztynie muszę dbać o swoją scenę i graczy i nie życzę sobie grożenia typu
Cytuj
mogę być malo grzeczny
.
Będziesz miał jakiś problem z tym to przyjdź i porozmawiam jak kulturalni ludzie mają to w zwyczaju, zamiast od razu reagować z wzmożoną agresją.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 31, 2012, 18:16:26 »
@Doom, może jeszcze tego nie załapałeś, ale Haldir, jest osobą o której wspominałem, że być może zajmie się naszą sekcją karcianą, a więc już tak jakby można go powoli zaliczać do grona klubowiczów. Stąd płynie kolejny wniosek - działania karciarzy będą niedługo także i naszymi działaniami, więc inicjowanie konfliktów nie jest w interesie Klubu!

Myślę, że się jakoś zmieścimy :D
Przecież i tak nie będziemy robić wszystkiego jednocześnie - najpierw prelekcje, potem sesje itp.

@Haldir - spokojnie to tylko drobne nieporozumienie jak mi się wydaje, nie ma potrzeby na siebie nastawać. A co do kulturalnej rozmowy, to będzie okazja w czwartek :)
Zaś Doom z natury jest "niegrzeczny", więc po prostu będziesz musiał brać na to poprawkę. ;)
Aha, jeśli możesz to skorzystaj z tego wątku
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2012, 18:22:59 wysłana przez korek »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 31, 2012, 18:26:07 »
Cytuj
Z tego co ostatnio rozmawiałem z Opiekunem AKMF Konradem to my, fani MtG, mamy podpiąć się pod AKMF i razem współdziałać. Więc jest to też nasz udział. w tym przedsięwzięciu Planety, zwłaszcza, że ona pierwsza wyszła do mnie z taką propozycją.
Chyba się nie polubimy...
Piszę kuźwa o tym że od dwóch tygodni ustalam z ludzmi czy cos możemy zrobić, czy mają czas  przypominam im o tym dość nachalnie, a teraz przychodzisz Ty i beztrosko informujesz ze wlasnie nam rozwaliłeś plan bo przez najwyraźniej nieporozumienie kompetencyjne w planecie kasujesz miejsce pod to co przygotowaliśmy.

Czyli moge odwołać wszystko? nie tracić czasu w sobotę i w zamian zrobić normalną sesję? dla jednej z grup którym prowadzę normalne rpg?

Ostatni raz kiedy o was słyszałem Korek mówił o was w czasie przyszłym, co oznacza że jeszcze nie jesteście w AKMF i nie braliście brani pod uwagę w moich planach (moich ponieważ dostałem zadanie przeprowadzenia tej wspołpracy)

Cytuj
Trochę nie ogarniam. Zamiast zbudować coś razem, współdziałać i dojść do porozumienia to wolisz agresywnie się nas pozbyć i zmieszać z błotem. No nic, mnie to nie boli i z pewnością nic na tym nie stracimy.  Czy zorganizujemy turniej w Planecie czy gdzie indziej, bawcie się dobrze w takim razie.
Jeszcze nikogo nie zmieszałem z błotem. Dopiero mogę. A moją propozycję porozumienia już rzuciłem wcześniej przeczytaj jeszcze raz mój post bo nie zamierzam ubliżać Twojej inteligencji pokazując Ci palcem
Cytuj
A i ostrzegam. Jako organizator MtG w Olsztynie muszę dbać o swoją scenę i graczy i nie życzę sobie grożenia typu
Jakie grożenie? Stwierdzenie faktu
Cytuj
Będziesz miał jakiś problem z tym to przyjdź i porozmawiam jak kulturalni ludzie mają to w zwyczaju, zamiast od razu reagować z wzmożoną agresją.
Myślałem że właśnie rozmawiamy. Na agresję jeszcze przyjdzie pora...
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Haldir

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 31, 2012, 18:32:12 »
Haha, wybacz ale rozwaliłeś mnie swoją zawziętością. 

Dobra, skoro masz TAKIE plany i wszystko dopięte na ostatni guzik to proszę bardzo, ja sobie znajdę miejsce na turniej i nam to nie będzie przeszkadzało. Życzę powodzenia w organizacji waszego wielkiego wydarzenia. Szkoda tylko, że ludzie, którzy przyjdą na wasze spotkanie, nie zobaczą karcianek w waszym klubie. Ale to nie nasza strata, a strata klubu moim skromnym zdaniem.

Cytuj
a teraz przychodzisz Ty i beztrosko informujesz ze wlasnie nam rozwaliłeś plan bo przez najwyraźniej nieporozumienie kompetencyjne w planecie kasujesz miejsce pod to co przygotowaliśmy.
Tutaj jeszcze tylko powiem, że zastanów się co piszesz. Bo najwidoczniej Ty się nie dogadałeś z Planetą, skoro sami mi to zaproponowali (nawet na początku była mowa, że będziemy mieli nagrody na turniej) i w ostatni pt bez problemu zgodzili się nam udostępnić salę i pozwolić zorganizować turniej. Ba, nawet cieszyli się, że przyjdziemy. Mam tylko nadzieję, że powiesz dlaczego nas nie będzie dla pracowników Planety i nie przeistoczysz żadnych faktów.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 31, 2012, 18:35:28 »
@Doom, może jeszcze tego nie załapałeś, ale Haldir, jest osobą o której wspominałem, że być może zajmie się naszą sekcją karcianą, a więc już tak jakby można go powoli zaliczać do grona klubowiczów. Stąd płynie kolejny wniosek - działania karciarzy będą niedługo także i naszymi działaniami, więc inicjowanie konfliktów nie jest w interesie Klubu!
Jak pisałem ostatnio kiedy o karciarzach pisałeś to dotyczyło to informacji że dopiero z nimi rozmawiasz. Pokaż mi proszę palcem miejsce w którym przeoczyłem, oraz drugie kiedy przestałem być koordynatorem działań z planetą, skoro jak widzę już wszystko z turniejem ustalone

Cytuj
Myślę, że się jakoś zmieścimy :D
Przecież i tak nie będziemy robić wszystkiego jednocześnie - najpierw prelekcje, potem sesje itp.
Byłeś kiedyś w planecie jak byl tam turniej MtG? Podpowiem to tak jakby próbować na spotkaniu zacząć coś omawiać co wymaga zwonlnienia miejsca itp po tym jak część z nas jest już w trakcie grania w munchkina / banga, a wiekszosć pozostałych siedzi przy go / majongu / tym co akurat oskar lub matio przyniesli

Cytuj
Tutaj jeszcze tylko powiem, że zastanów się co piszesz. Bo najwidoczniej Ty się nie dogadałeś z Planetą, skoro sami mi to zaproponowali (nawet na początku była mowa, że będziemy mieli nagrody na turniej) i w ostatni pt bez problemu zgodzili się nam udostępnić salę i pozwolić zorganizować turniej. Ba, nawet cieszyli się, że przyjdziemy. Mam tylko nadzieję, że powiesz dlaczego nas nie będzie dla pracowników Planety i nie przeistoczysz żadnych faktów.
Wymieniałeś Przemka jako osobę z którą rozmawiałeś. Ze mną rozmawiała Agata, jak już wspomniałem napisałem do niej z prośbą o klaryfikacje i podobnie jak również wspominałem będę obstawał przy sztywnym rozdziale miejsca. Jesli tak się stanie Ciebie obarczam odpowiedzialnością za pilnowania aby się karty mtg nie walały po przydzielonym nam miejscu
Cytuj
Dobra, skoro masz TAKIE plany i wszystko dopięte na ostatni guzik to proszę bardzo, ja sobie znajdę miejsce na turniej i nam to nie będzie przeszkadzało. Życzę powodzenia w organizacji waszego wielkiego wydarzenia. Szkoda tylko, że ludzie, którzy przyjdą na wasze spotkanie, nie zobaczą karcianek w waszym klubie. Ale to nie nasza strata, a strata klubu moim skromnym zdaniem.
Pięknie to brzmi. Szkoda tylko że nie ja mam tu ostatnie słowo >:(
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2012, 18:43:01 wysłana przez Doom »
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Haldir

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 31, 2012, 18:50:35 »
Również rozmawiałem z Panią Agatą w ostatni piątek. Na wszelki wypadek, w obronie interesów mojej działalności, napisałem jej również maila.
Żadnej wojny z Tobą prowadzić nie zamierzam bo szkoda mi na to czasu ale skoro co innego mówią mi w P11 a co innego twierdzisz Ty to wolę wyjaśnić tą sprawę nim kogoś spotka rozczarowanie (nas czy was).

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 31, 2012, 19:19:17 »
Jak pisałem ostatnio kiedy o karciarzach pisałeś to dotyczyło to informacji że dopiero z nimi rozmawiasz. Pokaż mi proszę palcem miejsce w którym przeoczyłem, oraz drugie kiedy przestałem być koordynatorem działań z planetą, skoro jak widzę już wszystko z turniejem ustalone
Doom, nie udawaj, że wiesz mniej niż każdy głupi mógłby się domyślić. Planeta rozpoczęła rozmowy z nami o akcji w ferie w grudniu. Równolegle, bądź nawet wcześniej poinformowała Haldira, bądź poprosiła go o zorganizowanie turnieju. Dla mnie jest super jasne że ich o to poprosili skoro są tam stałymi bywalcami. Było to na grubo przed moją rozmową z nim o współpracy, więc nie dziw się, że rozmowy Planety są prowadzone oddzielnie z Haldirem a oddzielnie z Tobą. Wyjaśnij mi przy tym, jaki ja mam wpływ na interesy prowadzone przez Planetę prawie dwa mieszące temu?
Do tego rozmowa moja z Haldirem odbyła się ponad tydzień temu. Więc chyba czas żeby się już coś ruszyło. Bardzo mu się chwali że zajrzał na forum i sam się odezwał w tym temacie. W końcu ktoś komu nie muszę pokazywać palcem co ma robić!
Poza tym, nie padły jeszcze żadne słowa więcej ponad to, co do tej pory omówiliśmy między sobą na forum Zarządu, więc nie wiem skąd Twoje oburzenie...

Co do samej akcji to uważam, że się zmieścimy, bo po prostu musimy się zmieścić. A poza tym to tak na prawdę nie nasza sprawa jak nas tam wszystkich zmieszczą. Jeśli dla mnie zabraknie miejsca lub czasu to się wcale nie zmartwię, tym bardziej, że mówienie o LARPach, po którym nie następuje LARP można o kant czterech liter rozbić...

@Haldir, czy mógłbyś napisać ilu ludzi spodziewasz się na swoim turnieju i czy zmieścicie się w konferencyjnej?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2012, 19:25:12 wysłana przez korek »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 31, 2012, 19:42:52 »
Dostałem odpowiedź Agaty:
Cytuj
zarezerwowana jest dla was sala główna. niestety salka wokół telewizora bedzie zajęta przez turniej na play station (dowiedziałam się o nim zbyt późno, co by można było cokolwiek zmieniać). karciarze mają ze mną pogadać jutro/w czwartek, i na pewno neio dostana salki konferencyjnej na cały dzień, ani tez nie będą mieli pozowlenia na rozkładanie się po całej planecie.
jesli nie bedzie wam przeszkadzało, żeby sobie rano pookupowali konferencyjną w czasie gdy na głównej będzie prezentacja o larpach to będą mogli sobie pograc. natomiast jeśli w planach mieliście by sesja rpgowa odbywała się symultanicznie poinformuję karciarzy, że nie będą mogli się w konferencyjnej rozstawić.
pozdrawiam, A.
PS
aham, czy masz może jakiś kontakt do tych szaleńców?
Haldir mogę jej podać maila którego uzyłeś do rejestracji na forum?
Cytuj
Doom, nie udawaj, że wiesz mniej niż każdy głupi mógłby się domyślić. Planeta rozpoczęła rozmowy z nami o akcji w ferie w grudniu. Równolegle, bądź nawet wcześniej poinformowała Haldira, bądź poprosiła go o zorganizowanie turnieju. Dla mnie jest super jasne że ich o to poprosili skoro są tam stałymi bywalcami. Było to na grubo przed moją rozmową z nim o współpracy, więc nie dziw się, że rozmowy Planety są prowadzone oddzielnie z Haldirem a oddzielnie z Tobą. Wyjaśnij mi przy tym, jaki ja mam wpływ na interesy prowadzone przez Planetę prawie dwa mieszące temu?
Trochę wyżej podał że o turnieju rozmawiał tydzień temu...
Cytuj
Do tego rozmowa moja z Haldirem odbyła się ponad tydzień temu. Więc chyba czas żeby się już coś ruszyło. !
Nikomu nie powiedziałeś że rozmowy się zakończyły.
Cytuj
Bardzo mu się chwali że zajrzał na forum i sam się odezwał w tym temacie. W końcu ktoś komu nie muszę pokazywać palcem co ma robić
Bardzo się nie chwali sposób w jaki to zrobił.
Cytuj
Poza tym, nie padły jeszcze żadne słowa więcej ponad to, co do tej pory omówiliśmy między sobą na forum Zarządu, więc nie wiem skąd Twoje oburzenie...
Tylko wkurzenie. A stąd że nie dałeś właśnie infa ze juz klepnięte i Haldir to teraz członek klubu a nie jaśnie wielmożny Pan i władca (czytaj pyskaty pentak) który przyszedł poustawiać bande cwaniaczków która chce mu zburzyć turniej
Cytuj
Co do samej akcji to uważam, że się zmieścimy, bo po prostu musimy się zmieścić. A poza tym to tak na prawdę nie nasza sprawa jak nas tam wszystkich zmieszczą. Jeśli dla mnie zabraknie miejsca lub czasu to się wcale nie zmartwię, tym bardziej, że mówienie o LARPach, po którym nie następuje LARP można o kant czterech liter rozbić...
Twoja prelekcja i to co z serafem przygotujemy ma sie odbyc w miejscu gdzie i tak nie pograją, problem to sesje, oraz planszówki

zresztą patrz że wyżej mail od Agaty. Generalnie masakra bedzie z miejscem

Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Haldir

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 31, 2012, 19:51:06 »
Spoko, Planeta 11 jest wasza skoro nadal to Ciebie taki problem, napawający Ciebie oburzeniem. :)

I przykry jest trochę sposób w jaki się wyrażasz, zwłaszcza pod moim adresem. W żadnym zdaniu Ciebie nie obrażałem ani Ciebie nie przezywałem. To tylko pokazuje niestety poziom na jakim funkcjonujesz...

I tak, Przemek już dość dawno temu mnie poinformował o tych dniach i proponował rozegranie turnieju (możliwe nawet, że było to w grudniu ale niestety nie pamiętam). Z panią Agatą rozmawiałem dopiero ostatnio.

Jeszcze rada na przyszłość - informuj organizatorów o swoich planach trochę wcześniej by oni też (w sensie Planeta 11) wiedzieli na czym stoją i jakimi środkami dysponują. Myślę, że ułatwi to wam, im, nam, wszystkim, organizację wielu rzeczy. No chyba, że się mylę i nie warto takich szczegółów dogadywać.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 31, 2012, 20:05:42 »
Cytuj
Spoko, Planeta 11 jest wasza skoro nadal to Ciebie taki problem, napawający Ciebie oburzeniem. 

I przykry jest trochę sposób w jaki się wyrażasz, zwłaszcza pod moim adresem. W żadnym zdaniu Ciebie nie obrażałem ani Ciebie nie przezywałem. To tylko pokazuje niestety poziom na jakim funkcjonujesz...
Przyzwyczajaj się. Nie jestem z tych co urazy chowają przez lata, uśmiechając się cały ten czas do oponenta.
A Ciebie na razie zdążyłem znielubić
Cytuj
I tak, Przemek już dość dawno temu mnie poinformował o tych dniach i proponował rozegranie turnieju (możliwe nawet, że było to w grudniu ale niestety nie pamiętam). Z panią Agatą rozmawiałem dopiero ostatnio.
Zanotowałem. Widać trzeba podchodzić do rozmów z planetą z szeroko rozwiniętą paranoją i dopytywać się  czy ktoś inny nie obiecał czegoś innym. Nie zmienia to również faktu że w dyskusji wyżej pisałeś że o turnieju rozmawialiście z Planetą dopiero tydzień temu.
Cytuj
Jeszcze rada na przyszłość - informuj organizatorów o swoich planach trochę wcześniej by oni też (w sensie Planeta 11) wiedzieli na czym stoją i jakimi środkami dysponują. Myślę, że ułatwi to wam, im, nam, wszystkim, organizację wielu rzeczy. No chyba, że się mylę i nie warto takich szczegółów dogadywać.
Organizatorzy byli świetnie poinformowani o moich planach. Sami do mnie przyszli (konkretnie to do Akashne) i od tamtej pory jest regularna korespondencja.

Dalej nie wiem czy mogę przekazać Agacie Twojego maila
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Haldir

  • Rycerz
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 31, 2012, 20:10:54 »
Cytuj
Przyzwyczajaj się. Nie jestem z tych co urazy chowają przez lata, uśmiechając się cały ten czas do oponenta.
A Ciebie na razie zdążyłem znielubić
Nie zamierzam się przyzwyczajać. Po prostu z chamstwem nie rozmawiam. :)
Cytuj
Nie zmienia to również faktu że w dyskusji wyżej pisałeś że o turnieju rozmawialiście z Planetą dopiero tydzień temu.
I tutaj dalej nie łapiesz. O turnieju rozmawialiśmy dawno temu i propozycja wyszła z ich strony. A panią Agatą rozmawiałem ostatnio wyłącznie odnośnie sali konferencyjnej. I była bardzo radosna, że przyszedłem do niej.
Cytuj
Organizatorzy byli świetnie poinformowani o moich planach.
Może mam problemy z czytaniem ale z maila pani Agaty wynika, że niezbyt wie na tą chwile jak wygląda wasz harmonogram...
Cytuj
Dalej nie wiem czy mogę przekazać Agacie Twojego maila
Nie możesz. :) Pani Agata również dostała ode mnie maila tego wieczoru (o czym pisałem wyżej), więc powinna mieć adres zwrotny.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 31, 2012, 21:30:48 »
Nie no, powoli zaczynam wymiękać...

@Doom - czy mógłbyś przestać bombardować moje działania na rzecz rozwoju AKMF'u? Do czyjej Ty grasz bramki?

To że nie mamy ustalonego harmonogramu to jest najświętsza prawda, gdyż nikt z Planety tego od nas do tej pory nie wymagał i dopiero w ten czwartek zamierzałem uporządkować to na spotkaniu. Tak samo jak na tym spotkaniu zamierzałem przedstawić Haldira i otworzyć kwestię sekcji karcianej przed szerszym gronem...

Wracając jednak do kwestii akcji w Planecie 11, to przejdźmy do harmonogramu, skoro został poruszony jego temat.
Nie widzę problemu najmniejszego i nie wiem poco to całe bicie piany (głównie ze strony naszego dzielnego Admina). Dlaczego nie widzę problemu? Bo turniej M:TG ma trwać tylko do 16:00 a udział w nim wziąć ma tylko 8 osób!!! Ja zaś i tak nie zamierzałem jakoś dużo wcześniej wkraczać tam z punktami programu.

@Doom - osiem osób grających w karty mieści się na 3 metrach kwadratowych...

Nawet jeśli by potrzebowali zająć konferencyjną, to ja nie widzę problemu. Z resztą zostawmy planowanie na czwartkowe spotkanie - będziemy wszyscy razem, rozrysujemy sobie Planetę 11 podzielimy ją na "strefy wpływów", ustalimy grafik i tyle i po co ten spam na forum i jakiś flejm pełen nieuzasadnionych uprzedzeń...

@Doom czy nie przypomina Ci to czegoś? (podpowiem: jesień 2009).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2012, 21:33:13 wysłana przez korek »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: spotkanie z fantastyką w Planecie
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 31, 2012, 21:57:50 »
Sprawdź jak planeta jest otwarta w soboty...
resztę omówimy tak jak proponujesz w klubie
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.