Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: kluby fantasy w województwie  (Przeczytany 2871 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sinusq

  • Goblin
  • Wiadomości: 2
kluby fantasy w województwie
« dnia: Marca 09, 2011, 14:20:11 »
Hej,

Jako, że to mój pierwszy post to najpierw się przywitam :)
Jestem Dawid, student z Krakowa.
Obecnie organizacja studencka w której działam, przygotowuje MEGA imprezę, która mogłaby Was zainteresować (do Krakowa daleko, wiem), ale może by się ktoś skusił?
http://www.gamefusion.pl/ <-Krakow Game Fusion

I w związku z tym mam do Was pytanie, jako że zapewne orientujecie się w klubach fantasy jakie działają w Waszym województwie (a Google nie zawsze znajduje wszystko),
czy moglibyście dać mi namiary na wszystkie te większe i te mniejsze kluby, abyśmy mogli dotrzeć i zaprosić jak najwięcej fanów tematyki?

Oczywiście zapraszam na KGF :)

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: kluby fantasy w województwie
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 09, 2011, 14:33:35 »
Mówimy o formalnych klubach, czyli takich ktore widnieja w róznych rejestrach sądowych niezaleznie bądź jako elementy większych organizacji czy też mowimy o dowolnych grupkach ludzi poprostu czasem coś robiących razem?
Na tą chwile mogę podac w zasadzie na pewno;
- Miscast (w zasadzie tylko bitewniaki, ogólnie pojetą fantastyką zajmujemy się my)
- Khazad - przede wszystkim larpy itp - przy czym chyba nawet sami nie określają sie jako klub :P
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2011, 14:35:39 wysłana przez Doom »
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline sinusq

  • Goblin
  • Wiadomości: 2
Odp: kluby fantasy w województwie
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 09, 2011, 15:04:30 »
im nas więcej tym lepiej, czyli jeśli znamy jakieś mniejsze grupki mniej formalne to też chętnie poproszę
:)