Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Rozszerzenie asortymentu o gry bitewne.  (Przeczytany 1392 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matio.K

  • Rycerz
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Mężczyzna
Rozszerzenie asortymentu o gry bitewne.
« dnia: Grudnia 29, 2010, 13:52:15 »
Spróbuję w to wreszcie wejść, ale nie mam w tym najmniejszego rozeznania. Chodzi mianowicie o : co może się sprzedać [starter pack, czy figurki do ktoregos systemu], farbki i artykuly z tym związane.

rzaba

  • Gość
Odp: Rozszerzenie asortymentu o gry bitewne.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 29, 2010, 14:21:30 »
Farbki to chyba działka pana Ryszarda? Ja bym była zainteresowana kupnem pojedynczych figurek do malowania :P

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozszerzenie asortymentu o gry bitewne.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 29, 2010, 14:22:53 »
Możemy wtym względzie poprosic o pomoc chłopaków z miscasta ktorzy aktywnie grają. Ty przygotój konkretniejsza ankietę. Ja z nimi pogadam o tym żeby:
a) wypełnili
b) wypełniajac nie robili se jaj
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


rzaba

  • Gość
Odp: Rozszerzenie asortymentu o gry bitewne.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 29, 2010, 14:26:06 »
Nie łatwiej by było założyć odpowiedni wątek na forum mistcasta i zrobić wywiad środowiskowy pod postacią dyskusji?:P Czasowo by to chyba zajęło tyle co wymyślanie ankiety i czekanie na jej wypełnienie.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozszerzenie asortymentu o gry bitewne.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 29, 2010, 14:29:43 »
Wierz mi, indywidualne sciganie bedzie dużo prostsze. Na forum miscasta szansa na odpowiedź w takiej sprawie to jakieś 5%, szansa na durne popisy tekstowe jest kilkukrotnie wieksza i porownywalna z tym ze topic zostanie zignorowany / niezauwazony
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.