Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)  (Przeczytany 12594 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blemmm

  • Rycerz
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 08, 2011, 19:43:00 »
heh na wyprawe do AMW nie mogłem bo i tak miałem wypad inny ;x dzisiaj zaszedłem i sie dowiedziałem że mają op-1, we wtorek spróbuje załatwić dla siebie gdyż może ktoś mi pomoże doradzić... czy jakbym założył op-1, maskę i jakiś złom a'la licznik Geigera to bedzie wystarczajaco postapo? Bo inaczej bede latał po ciucheksach by zrobić sie na mad maxa.. albo village people -_-'

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 08, 2011, 19:44:16 »
jakieś moro albo inna panterka do tych akcesoriów może być przydatna
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Blemmm

  • Rycerz
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 08, 2011, 20:14:17 »
no to trzeba jakaś wiatrówkę zdobyć... a zresztą fallus, jak się nie spodoba to zdjęcia mi nie zrobicie i już xD

PS Miałby ktoś w razie czego licznik geigera albo coś udającego licznik geigera? (woltomierze, mierniki uniwersalne itd)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2011, 20:20:16 wysłana przez Blemmm »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 08, 2011, 21:27:44 »
Mam akustyczno laserowy miernik odległosci. Nawet tak zabawnie trzeszczy, ale jest żółty....
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Blemmm

  • Rycerz
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 08, 2011, 21:35:46 »
Może być, masz może zdjęcie? Skoro czarna skrzynka może być żółta to i licznik też może być...

Offline Naomi

  • Goblin
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 08, 2011, 21:47:29 »
Co do sesji post-apo to mam pytanie: czy ma ktoś jakiś stary niepotrzebny parasol? Potrzebuję 8 szprych (z zawiasami!) do zrobienia czegoś na kształt zewnętrznego szkieletu dłoni (coś jak szpony Volverine'a, tylko że na całych dłoniach, a nie z nadgarstków). Jak coś to mówcie, może zaoszczędzę w ten sposób kasę :D.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 09, 2011, 15:16:05 »
Wyjście do AMW, powiadacie? Hmm, ciekawe czy ktoś o tym pamiętał... Ja miałem tego dnia tyle na głowie, że i tak bym się nie pojawił... Swoją drogą Ola nie dzwoniła, więc chyba też zapomniała XD

Co do licznika Geigera to sam miałem koncepcję by z czymś takim poganiać...

Dziś na spotkanie zabiorę maski, które przyszły wczoraj, więc każdy kto zamawiał niech się pojawi z gotówką! ;)

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 09, 2011, 15:23:21 »
pamiętała, zaspała :D

zdjęcia z plenerów, troszkę pomieszane
https://picasaweb.google.com/CorkaZegarmistrza/Plenery

o, a tutaj galeria z Lublina, tak dla zabawy :D
http://www.grimuar.org/_gallery/go/cat/id/319/

Post Merge: Czerwca 13, 2011, 18:27:59  
słuchajcie, troszkę apdejtów:

- w czwartek na spotkaniu pojawi się fotograf - miło by było, gdybyście do tego czasu wiedzieli, jak będziecie wyglądać - a już najlepiej by było, gdybyście mieli jakieś zdjęcie siebie w stroju - i w ogóle kim będziecie, żebyśmy mogli zaplanować scenki w różnych lokalizacjach

- najbliższe spotkanie będzie również moim ostatnim w klubie, więc chciałabym, gdyby ktoś był w stanie przejąć projekt jeśli chodzi o organizację wystawy (oraz przejąć moje miejsce w zarządzie, ale to offtop)

- na spotkaniu musimy ustalić też masę nieistotnych szczegółów w stylu: kolejności lokacji, o której zaczynamy, do której będziemy się focić, jak będzie wyglądał transport itp
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2011, 18:27:59 wysłana przez Akashne »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 13, 2011, 18:52:09 »
słuchajcie, troszkę apdejtów:

- w czwartek na spotkaniu pojawi się fotograf - miło by było, gdybyście do tego czasu wiedzieli, jak będziecie wyglądać - a już najlepiej by było, gdybyście mieli jakieś zdjęcie siebie w stroju - i w ogóle kim będziecie, żebyśmy mogli zaplanować scenki w różnych lokalizacjach

- najbliższe spotkanie będzie również moim ostatnim w klubie, więc chciałabym, gdyby ktoś był w stanie przejąć projekt jeśli chodzi o organizację wystawy (oraz przejąć moje miejsce w zarządzie, ale to offtop)

- na spotkaniu musimy ustalić też masę nieistotnych szczegółów w stylu: kolejności lokacji, o której zaczynamy, do której będziemy się focić, jak będzie wyglądał transport itp
Mnie niestety nie będzie na tym spotkaniu :/ (sprawy w domu...)
Edytka:
poprawka, niestety cały weekend mamy wyjęty
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2011, 09:14:00 wysłana przez Doom »
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 13, 2011, 23:15:42 »
Żeby już powoli konkretyzować całe przedsięwzięcie - proponuję taki przybliżony rozkład dnia zdjęciowego:
  8:30-10:00 - Lokacja nr 1 - teren pewnego przedsiębiorstwa za zakładami Michelin,
10:00-12:00 - Lokacja nr 2 (o ile wypali) - stara parowozownia,
12:00-14:00 - Lokacja nr 3 - stara strzelnica w lesie miejskim,
14:00-16:00 - Lokacja nr 4 - post-militarne tereny na Kortowie,
16:00- ? ? ?  - jw. - Fallout Party.
Jeśli chodzi o godziny to ja widzę to tak jak napisałem wyżej.
Ja strój już mam prawie kompletny i mogę go nawet zabrać ze sobą.

@Akashne - chciałbym usłyszeć jakieś szersze wyjaśnienia na temat "spotkanie będzie również  moim ostatnim w klubie" oraz "przejąć miejsce w zarządzie" - czyżbyś zamierzała opuścić Olsztyn nie tylko na wakacje ale i na dłużej? Co do wystaw oczywiście sam po-pilotuję te sprawę dalej.

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 14, 2011, 13:45:48 »
wiem Korku, jak Ty to widzisz, ale chodzi o to, żeby to dogadać z fotografem - wiesz, jakieś batereyjki, zasilacze itp. przy drugim spotkaniu zrobił lepsze wrażenie :D

co do wyjaśnień - usłyszysz, na spotkaniu :) ale mniej więcej tak to wygląda jak się domyśliłeś

Offline soulsick1988

  • Ork
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
Talk dirty to me...
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 15, 2011, 18:50:03 »
Dokonałem wiekopomnego odkrycia w dziedzinie make-up'u w stylu post-apo  8) Otóż ze względu na profesję  którą się pawam mam dostęp do dobrej jakości, profesjonalnego PODŁOGOWEGO SYFU WARSZTATOWEGO  ;D O co chodzi? Z doświadczenia wiem że tym na serio idzie upi****lić się i swój strój, po czym zmywa się to choćby zimną wodą a ubrania się trzepie, a efekt jest na prawdę solidny - widzieliście inne sesje post-apo? Moim zdaniem jak na świat po apokalipsie za nowe i za czyste, zróbmy to jak należy  >:( - piszę się ktoś na to? Składać zamówienia  ;D 
HAIL TO THE DARK GODS \m/

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 16, 2011, 22:40:37 »
Hmmm... Nie wiem za bardzo o czym piszesz, ale zabierz tego czegoś trochę ze sobą w sobotę (mój kostium jest nieskazitelnie czysty), albo podaj namiary na dilera... :D

Przypominam postulat Akashne: każdy kto tylko może się zjawić na czwartkowym spotkaniu a bierze udział w sobotniej sesji zdjęciowej, niech zjawi się ze strojem, jego zdjęciem, lub barwnym opisem, byśmy mogli poczynić jakieś ustalenia co do scenek, które zamierzamy utrwalić.

Edycja/Aktualizacja - dodałem miejsca zbiórek, jak ktoś nie wie gdzie to - niech sobie wygoogla:
Cytuj
8:30-10:00 - Lokacja nr 1 - teren pewnego przedsiębiorstwa za zakładami Michelin (zbiórka: 8:15 pod OBI),
10:00-12:00 - Lokacja nr 2 - stara parowozownia (zbiórka: 10:00 stacja "Bliska", ul. Zientary-Malewskiej),
12:00-14:00 - Lokacja nr 3 - stara strzelnica w lesie miejskim (zbiórka: 12:00 CeIK),
14:00-16:00 - Lokacja nr 4 - post-militarne tereny na Kortowie (zbiórka: 14:00 Urząd Poczty w Kortowie),

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 20, 2011, 08:57:18 »
Tego no... wypadliście świetnie, zdjęcia w sporej części robią naprawdę duże wrażenie, na tyle duże że mam ochotę udusić osobę odpowiedzialną za to że mnie nie było :/
Mam natomiast ze zdjęciami problem. Jest ich prawie pincet i nie ma bata żebym to pomieścił na serwerze który w swej mądrości przydzielili nam admini UWM (o moim nie mówimy, raz że sie nie pomieszczę również, dwa mimo wszystko chciałbym sam jeszcze móc z niego korzystać).
Dlatego proszę osoby które brały udział w sesji aby z tych fotek wybrały kilka które chcialby zobaczyć jako reprezentatywne sesji (trafią na stronkę klubu), a do reszty zostanie umieszczony link.
Przy okazji dowiedzcie sie proszę u naszego fotografa jak długo zdjęcia te mogą być u niego na serwie.
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Łysy

  • Rycerz
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Champion of Asgaard
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 20, 2011, 12:02:53 »
A skąd wziąć te zdjęcia, żeby ocenić, które mają być?
Niech Wasze miecze zawsze pozostaną ostre, a sława o Waszych czynach niechaj trwa w sercach potomnych

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 20, 2011, 12:07:01 »
Sorry
http://www.banita.pl/~zbawca/foto/index.html
Jeszcze nie były cenzurowane (nasza umowa wiecie z kim) więc ze zdjeciami z podstron 10-25 proszę ostrożnie bo może sie okazać że zostaniemy poproszeni o usunięcie go

Proponuję wskazywać zdjęcia na zasadzie

xx-yy

gdzie xx = strona galeri; yy = zdjecie na tej stronie
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 20, 2011, 13:41:52 »
Dałem fotki do sprawdzenia. Wstępna umowa jest taka ze czekam z publikacja do środy, aż je przejrzą. Jak do srody nie dostane zastrzeżeń wybrane fotosy lądują na stronce, oraz jeśli korek zalatwi rzutnik wezmę ich tyle ile mój komp dzwignie i sobie zrobimy slideshow na spotkaniu
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline NesQuick

  • Mieszczanin
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • L.Biaggi
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 20, 2011, 13:42:20 »
25-06 błeheheh
Fajne zdjecia, fajne. Niektorzy wyszli lepiej, niektorzy gorzej, a niektorzy nawet całkiem metro.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 20, 2011, 16:51:38 »
W ogóle jeśli chodzi o te zdjęcia to na razie wstrzymajcie się z pokazywaniem ich światu. Najpierw musimy wybrać te które trafią na wystawę i je w ogóle utajnić aż do momentu jej zorganizowania, przynajmniej taka jest moja opinia. W tym temacie musi się jeszcze wypowiedzieć Akashne, bo ta sesja to przede wszystkim jej "dziecko"...

Co do samej sesji to z racji obsuwy czasowej o charakterze kuli śniegowej odpuściliśmy sobie całkowicie las miejski, trochę też (mg mnie) nie wyszła nam ta ostatnia lokacja (strzelnica na Kortowie). Chyba już wszyscy byli trochę zmęczeni i wyprani z pomysłów... Choć ostatnie zdjęcie byłoby wg mnie mistrzowskie gdyby dodać tam jakieś trupy w tle :D
To na, którym celuję w Olę z Magnuma też jest ciekawe - jej zaskoczenie było w momencie zwrócenia ku mnie głowy 100% autentyczne :D
Maleńkim minusem całej sesji była ograniczona liczba modeli, przez co fabularnie to się te zdjęcia po prostu nie kleją, ale to nie jest aż taki duży problem, bo odczucie te może zniknąć po wyborze tych 20 na wystawę.

Jeszcze kilka fotek z mojego aparatu: https://picasaweb.google.com/103175812198675118130/DzikiOlsztyn2078
Te są tylko dodatkiem - wcale nie zabiegam o dodanie ich do wystawy - nawet nie wiem czy ich jakość by na to pozwalała. Nazwa albumu wymyślona naprędce.

Offline Łysy

  • Rycerz
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Champion of Asgaard
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 20, 2011, 23:16:36 »
galeria 17 zdjęcie 12, moim zdaniem najlepsze, jakby wycięte z filmu o komandosach :D
Niech Wasze miecze zawsze pozostaną ostre, a sława o Waszych czynach niechaj trwa w sercach potomnych

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 21, 2011, 09:12:45 »
zdjęcia super, uśmiałam się że hej :D

z 10 się zbierze na wystawę :D

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 21, 2011, 09:58:12 »
Na razie prosiłbym o 10 - 20 sztuk do mieszczenia w galeryjce na stronie
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 21, 2011, 18:01:15 »
To może umieść te moje z Picasy - te wykonane przez Piotra przeznaczymy tylko na wystawę... Co Wy na to?

Co do samych zdjęć to dodam jeszcze jedną uwagę - mnóstwo jest po prostu "zepsutych" przez uśmiechnięte buźki i olewkę na drugim planie... Zabrakło po prostu kogoś na kształt jednego reżysera sesji, który widziałby co fotografuje fotograf i zajmowałby się tylko ustawianiem nas ze szczególnym uwzględnieniem wyrazów twarzy i pilnowaniem sensowności całego zdjęcia...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2011, 18:25:17 wysłana przez korek »

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 21, 2011, 18:18:41 »
myślę, że nie :D
Twoje oczywiście powinny wylądować w naszej galerii, ale również te, które uznamy za najlepsze z galerii Piotra. najlepiej już po obróbce :)

Offline Łysy

  • Rycerz
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Champion of Asgaard
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 21, 2011, 21:44:30 »
Ja tak myślę, że każdy zainteresowany niech przyjdzie na spotkanie w czwartek i wybierzemy najlepsze zdjęcia, to chyba lepszy sposób niż żeby każdy wypisywał swoje typy, bo jest wtedy za duży chaos :)
Niech Wasze miecze zawsze pozostaną ostre, a sława o Waszych czynach niechaj trwa w sercach potomnych