Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe  (Przeczytany 14075 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« dnia: Maja 08, 2011, 21:52:58 »
Dobra Panie i Panowie. Jak wiemy za dwa tygodnie mym juwenalia. Podobnie jak każda uczelnia w czasie tej Kklątwy Kortowo staje się wybitnie nieatrakcyjnym miejscem, a fakt że w naszej stałej bazie spotkaniowej rozłoży się niepubliczny punkt wprowadzania alkoholu do krwiobiegu (czyt. kanciapa przejdzie pod władanie służb ratunkowych) Mamy dwie opcje:
Pierwsza nie robic spotkania i niech kazdy sam sie organiuzuje jesli mu sie nudzi w ten dzień
Druga zebranie sie całą bandą nie koniecznie bez wlasnych zapasów piwa i zrobienie sobie spaceru min lub tylko w okolicę bunkrów o których korek uwaza że są niezła sceną dla larpa. Z iinej strony dostałem pomysł żeby w tym dniu zrobić wogle jakies ognisko...

Ponieważ chciałbym w najbliższy czwartek (12.05) wiedzieć jak planować tydzień kolejny to morze dla odmiany ustalmy coś na forum a na spotkaniu poinformujmy ta część klubowiczów która uważa że czytanie forum to coś co spotyka tylko innych , ewentualnie jeśli dyskusja tu nie da wyniku wtedy na spotkaniu podejmijmy decyzje ostateczną.

Tyle ode mnie. Wasze uwagi?
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Łysy

  • Rycerz
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Champion of Asgaard
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2011, 22:08:35 »
Ja uważam, że ognisko nie jest złą opcją, aczkolwiek pójście na bunkry też wydaje się kuszące. Ja jestem za którąś z tych opcji :)
Niech Wasze miecze zawsze pozostaną ostre, a sława o Waszych czynach niechaj trwa w sercach potomnych

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2011, 22:12:37 »
One nie wykluczają się wzajemnie, niekoniecznie również trzeba zastanawiać się nad kolejnością (kwestia tego czy miejsce byloby na tyle ustronne żeby zaraz jacyś mundurowai nie zaczeli nas ganiac (dobrze jesli tylko z gaśnicą)
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline asiec

  • Ork
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 09, 2011, 01:02:12 »
mowiłam ze ognisko sie spodoba? poza tym byc moze bede akurat nawiedzała olsztyn a ognisko jest zawsze dobrą opcją do nawiązywania nowych znajomosci :D
so tell me, what's wrong with you?

Offline Jerex

  • Bohater
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 09, 2011, 16:16:38 »
jestem za ogniskiem i bunkrami :)
Today is a good day for someone else to die!
           Dwarfish warcry

Offline asiec

  • Ork
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 09, 2011, 20:55:34 »
prosze o wybaczenie mojej bezdennej głupoty, ale mimo iz mieszkam w Olsztynie od 20 lat <bo 3 ostatnie spedzilam poza nim> nigdy nie zwrociłam uwagi na zadne bunkry, chociaz cos mi sie kojarzy las kortowski. mogłabym zapytac o ich lokalizacje?
so tell me, what's wrong with you?

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 09, 2011, 20:59:45 »
Pogranicze z jednostką wojskową na skrzyżowaniu warszawskiej i Armii Krajowej. Od jakiegoś czasu UWM wchłania kolejne kawalki tej jednostki
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 11, 2011, 16:50:15 »
Moi mili... Widzę, że aż się palicie do spalenia połowy dawnego poligonu na którym w ściółce może kryć się trochę różnych dziwnych lubiących wybuchać przedmiotów... Dobra, może przesadzam, ale i tak uważam że ognisko w tym miejscu to zły pomysł...
Dlaczego? Bo nigdy nic nie wiadomo - może gdy się tam zbierzemy nagle znikąd pojawi się ktoś, kto miałby coś przeciwko... (np. Straż Uniwersytecka, Straż Miejska, Straż Pożarna, Policja, Wojsko Polskie itp) Nie wiem czy można, tam rozpalić ognicho więc wolałbym tego uniknąć...
Co innego grill, który robi mniej dymu, dzięki czemu łatwiej ukryć jego obecność w terenie, oraz nie stwarza niemal żadnych problemów gdy trzeba się na przykład przenieść z miejsca na miejsce co w przypadku ogniska jest co najmniej bardzo uciążliwe...
Tak więc pytanie brzmi: Kto ma grill do udostępnienia? :D

 

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 11, 2011, 16:55:03 »
Korku że tak zapytam, próbowałeś kiedyś przemieścić gril z wegalmi które już się zdążyły zrobić czerwone? :P


Ognisko na bunkrach bylo propozycją, odpadła jak widzę więc wariantem drugim jest przemieszczenie się w las za słonecznym stokiem ;) >:D
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 11, 2011, 17:05:00 »
jestem za grillem. nie posiadam, być może dam radę pożyczyć od współlokatorki (zakładając, że nie zadzwonią do mnie z Galindii z propozycją pracy akurat tego dnia :) ) ale to nic pewnego. a żeby zobaczyć te bunkry jestem jak najbardziej chętna, jeśli nie grill/ognisko to piknik :D

ale taki pełnowymiarowy może - każdy przyniesie coś do jedzenia, podzieli się z resztą?
tak, wiem, marzenia - ale spełnialne, jeśli tylko jest duch w narodzie :) a wierzę że u nas jest, ot, co!

Offline CarGier

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 286
  • Płeć: Mężczyzna
    • Car Gier @ FB
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 11, 2011, 20:25:14 »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 11, 2011, 20:37:31 »
Oskar nie o taki gril nam chodzi
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Łysy

  • Rycerz
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Champion of Asgaard
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 11, 2011, 20:43:13 »
Doom, trochę polotu, każdy potrafi zrobić grilla z kiełbaskami, ale to to już jest wyższy level :D
Niech Wasze miecze zawsze pozostaną ostre, a sława o Waszych czynach niechaj trwa w sercach potomnych

Offline asiec

  • Ork
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 11, 2011, 22:18:39 »
cokolwiek by to nie bylo - chetnie przyjde. niestety grilla nie posiadam
so tell me, what's wrong with you?

Offline Legion

  • Chłop
  • Wiadomości: 26
  • Legion - nie jeden a tysiące
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 11, 2011, 22:55:12 »
się rozczarujesz  8)

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 11, 2011, 22:57:31 »
Igor przesadzasz. Aż taki niedowytrzymania nie jesteś. Tylko czeba Cie zakneblować jak zaczniesz zdradzać objawy raczenia otoczenia propozycjami GoT'a :) 8)
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline asiec

  • Ork
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 11, 2011, 23:07:21 »
o, to ja blefuj zabiore :3 znacie ta gre??
so tell me, what's wrong with you?

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 11, 2011, 23:35:22 »
Znamy
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Legion

  • Chłop
  • Wiadomości: 26
  • Legion - nie jeden a tysiące
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 12, 2011, 08:34:02 »
Doom jako mistrz cienkiej riposty,  znowu w akcji. Na szczęście dla nas, możesz się Doomie raczyć brakiem naszej obecności na tym wiekopomnym wydarzeniu. Co z pewnością tylko pogłębi rozczarowanie :D
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2011, 09:24:29 wysłana przez Legion »

Offline Vertigo

  • Chłop
  • Wiadomości: 26
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 12, 2011, 09:24:35 »
Doom ciebie CZeba kneblować zanim zaczniesz znowu walić takie błędy :P

Offline NesQuick

  • Mieszczanin
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • L.Biaggi
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 12, 2011, 09:32:19 »
Blefuja radze nie przynosic, bo inaczej przyjde, a naleze do oficjalnego klubu przechujów w blefuja. Jak ja gram nikt poza mna nie wygrywa

Offline asiec

  • Ork
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 12, 2011, 10:15:53 »
tym bardziej przyniose. szkooda ze nie mam jeszcze kosci do łgarza:D poza tymmyslalam ze sie raczej liczy zabawa, nie wiem po co się szczycic zwyciestwami
so tell me, what's wrong with you?

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 12, 2011, 10:39:59 »
Tom z tego co pamiętam byłeś jedyną osobą którą nawet matio mógł w to zblefować więc chyba mylisz swoje wyniki >:D

BTW, jak legalnie rozważmy browce na tym spotkaniu to moze niech ktoś weźmie banga i zagramy nico bardziej hardcore wersję? :P
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 12, 2011, 10:54:04 »
Ach, jaka szkoda, że nie ma klawisza "Lubię to" na tym forum ^^D
w takim razie rozdaję plusiki: po jednym dla Legiona i Vertigo.

btw - kim wy tak na żywo jesteście, bo nie kojarzę nicków z twarzami z klubu ^^"

przeciwko piwu nic nie mam, byle było tró i dobrej jakości ;>

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: 19.05 - [...] Kortowiada a spotkanie klubowe
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 12, 2011, 10:55:22 »
Legion = Rever / Igor
Vertigo = Rzaba
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.