Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: LARP - 26 maja "Fabryka czy Miecz, krzyż, chwała"?  (Przeczytany 1586 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szkieletor

  • Bohater
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
LARP - 26 maja "Fabryka czy Miecz, krzyż, chwała"?
« dnia: Maja 16, 2012, 16:16:36 »
Witam, chciałbym ogłosić dwa larpy a właściwie jeden z dwóch do wyboru.

Odbędzie się 26 maja, prawdopodobnie w kanciapie klubowej. Godziny są jeszcze do ustalenia. Larp zależny będzie od ilości osób które się zgłoszą. A oto one:

LARP "Miecz, krzyż, chwała!" jest osadzony w realiach historycznych. Podczas synodu w Clermont 27 listopada 1095 roku.  Papież Urban II zwołując synod chciał pozyskać miecze rycerzy w marszu na Jerozolimę. Chcąc także uwolnić wschodnich chrześcijan spod jarzma islamistów wdaje się w liczne obietnice bogactw, ziem oraz przebaczenia grzechów i wiecznego zbawienia. Jednak nie wyprzedzajmy faktów, gdyż synod dopiero co się rozpoczął, a jego postanowienia zależą wyłącznie od uczestników, chociaż zebranym może się wydawać iż jest tutaj coś jeszcze, coś owianego tajemnicą.  Wymagana liczba graczy - minimum 20 max 30

LARP Fabryka: Tytułowa fabryka to obóz w którym pracują niewolnicy. Panują tam surowe reguły, nikt nie może się porozumiewać a odezwanie się jest karane wieloma batami. Niewolnicy stłamszeni, zastraszeni i obdarci z godności czują, że powinni coś z tym zrobić. Choć nie mogą się porozumiewać werbalnie to postanawiają wszcząć bunt. Jedynym sposobem komunikacji Są gesty lub nocne szepty, (wyłącznie pośród nieprzeniknionych ciemności). Wymagana liczba graczy ok 10

W obydwu larpach nie wymagamy odpowiednich strojów lecz będą mile widziane. Nie macie stroju? Bez obaw, użyczamy naszą szafę by podczas larpa odróżniać rycerza od księdza :P

Zgłoszenia proszę wysyłać na e-mail onizukaxxx@o2.pl w temacie piszcie Larp, a w wiadomości który chcielibyście  zagrać i czy moglibyście zagrać w tym drugim. Proszę też podać swój pseudonim i imię oraz jakiś kontakt np. numer telefonu lub gg.

Szkieletor oraz Fidel zapraszają.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LARP - 26 maja "Fabryka czy Miecz, krzyż, chwała"?
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 16, 2012, 17:37:10 »
??? Czy my nie mówiliśmy o weekendzie przed Bożym Ciałem?
No nic, nie ważne i tak mi pasuje, choć jeśli będę musiał przygotować jakiś nowy strój to nie zdążę.
Zgłoszenie wyślę na dniach. Poinformuję tez KloszARTów...

Offline Szkieletor

  • Bohater
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LARP - 26 maja "Fabryka czy Miecz, krzyż, chwała"?
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 21, 2012, 15:08:23 »
Jak dotąd nie dotarło do mnie żadne zgłoszenie. ;( Może termin nie pasuje? o.0 Jeśli ktoś ma inne propozycje terminu (poza 1-4 czerwiec) Bardzo proszę o ich udzielenie. Mam nadzieje, że jednak znajdą się jacyś chętni. ;)

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LARP - 26 maja "Fabryka czy Miecz, krzyż, chwała"?
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 21, 2012, 18:44:27 »
Ja zgłoszenie wysłałem kilka dni temu, więc powinno być chociaż moje...

Offline Szkieletor

  • Bohater
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LARP - 26 maja "Fabryka czy Miecz, krzyż, chwała"?
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 24, 2012, 16:32:13 »
Coś musiało się popsuć. I nie wiem czy jesteś jedyną chętną osobą czy jest ich milion. Ja fabrykę mogę przeprowadzić nawet z pięcioma osobami. Więc myślę, że to trzeba przełożyć na spotkanie klubowe. Może ta mała gra zachęci ludzi do LARPowania. Co "wy" na to towarzyszu?

Offline CarGier

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 286
  • Płeć: Mężczyzna
    • Car Gier @ FB
Odp: LARP - 26 maja "Fabryka czy Miecz, krzyż, chwała"?
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 24, 2012, 21:54:50 »
Wiesz co sądzę na ten temat  8) dla mnie wszystko spoko, tylko niech materiały wylądują na moim biurku

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LARP - 26 maja "Fabryka czy Miecz, krzyż, chwała"?
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 25, 2012, 10:44:12 »
Szkielusiu, sprecyzuj czy LARP jest czy nie ma, bo nie wiem co powiedzieć Żonie... ;)

Offline Szkieletor

  • Bohater
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: LARP - 26 maja "Fabryka czy Miecz, krzyż, chwała"?
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 25, 2012, 22:39:06 »
Larpa nie ma, Zrobi go w czwartek na spotkaniu klubowym. Będzie to "fabryka" czyli bardziej gra niż larp. Kto będzie chciał ten zagra. Kto nie będzie pewnie siedział przy planszach...