Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: KOZA-Postapo-patrol [niedziela 15.05]...  (Przeczytany 2764 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
KOZA-Postapo-patrol [niedziela 15.05]...
« dnia: Maja 13, 2011, 12:38:49 »
Jak już wspomniałem na spotkaniu - jest plan by w niedzielę z rańca wybrać się na lekko fabularyzowany patrol w terenie. W grę wchodzi wycieczka do Mamerek (skupisko wielkich hitlerowskich bunkrów).

Początkowo plan wyglądał tak, że 8 osób miało się zapakować do mojego busa, co zaowocowało by niską składką na paliwo (ok. 15,-PLN). Jednak moje ograniczenia czasowe powodują że pojedziemy na dwa samochody (Connor z Olorinem chcą tam zostać dłużej i zahaczyć o dodatkowe atrakcje), gdy będzie dużo chętnych, lub wybierzecie się jednym (auto chłopaków) jeżeli chętnych będzie mniej niż troje lub w ogóle - wówczas składka na paliwo może trochę wzrosnąć.

W tej chwili chętna na wypad jest Akashne, Wiktaś i Łysy - proszę Was o ostateczne jak najszybsze zdeklarowanie się.
Podkreślam, że jeżeli stanie na wariancie wypadu jednym autem to ja nie jadę, bo nie mogę (wówczas mogę Wiktasiowi pożyczyć swoje ciuchy).
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2011, 12:40:59 wysłana przez korek »

Offline Łysy

  • Rycerz
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Champion of Asgaard
Odp: KOZA-Postapo-patrol [niedziela 15.05]...
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 13, 2011, 15:11:29 »
Ja będę wiedział w sobotę popołudniu. To napiszę
Niech Wasze miecze zawsze pozostaną ostre, a sława o Waszych czynach niechaj trwa w sercach potomnych

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: KOZA-Postapo-patrol [niedziela 15.05]...
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 13, 2011, 15:45:00 »
przydałby się kontakt do Connora...

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KOZA-Postapo-patrol [niedziela 15.05]...
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 13, 2011, 22:32:21 »
Jak chcesz możesz do niego napisać na Khazadzie prywatną wiadomość, jego nick to Narghul. Już mu napisałem że prawdopodobnie ja odpuszczę a Wy pojedziecie z nimi. Jak by co mam do niego telefon jeśli będzie mocno potrzebny to Ci go podeślę.

@Wiktaś - czekamy na Twoją deklarację!