Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Spotkania sekcji bitewnej  (Przeczytany 1654 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Spotkania sekcji bitewnej
« dnia: Stycznia 19, 2010, 13:49:04 »
W niedzielę, 17. stycznia 2010 w sali nr 14 w budynku przy ul. Heweliusza 14, odbyło się pierwsze spotkanie sekcji bitewnej AKMF. Od tego dnia spotkania te będą odbywać się co tydzień (o ile nic nie wypadnie...), oczywiście będąc także do dyspozycji członków KGB Miscast, skąd wywodzi się wielu z nas.

Gdyby z jakiegoś powodu spotkanie miało się nie odbyć, zostanie to ogłoszone między innymi w tym temacie.

Ponadto, jako, że jestem (służbowo) odpowiedzialny za salę w której możemy pograć, chciałbym podać...
Kilka zasad, jakich musimy wszyscy przestrzegać przy okazji tych spotkań:
1. Na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia, picia alkoholu i stosowania wszelkich używek.
2. Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz niszczenia i używania niezgodnego z przeznaczeniem dóbr, będących własnością uczelni.
3. Spotkania powinny się odbywać w atmosferze przyjaznej i kulturalnej z ograniczeniem do minimum wulgaryzmów i sytuacji konfliktowych.
5. W przypadku prac modelarskich
(a takie są możliwe :) ) należy zabezpieczyć podłoże przez zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.
4. Po spotkaniu należy uporządkować salę do stanu zastanego przed rozpoczęciem spotkania.


Tyle natenczas. Zasad może przybywać wraz z rozwojem negatywnej pomysłowości uczestników spotkań, lecz mam nadzieję, że niemiłe dla nas sytuacje nie bedą miały miejsca.

Endżioj!

Edycja:
Na wszelki wypadek dodaję mapkę:

« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2011, 19:42:18 wysłana przez korek »

Offline Spooky

  • Bohater
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spotkania sekcji bitewnej
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 02, 2010, 13:26:17 »
Ręce opadają jak słyszy się takie rzeczy.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spotkania sekcji bitewnej
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 03, 2010, 11:56:37 »
Dobra!
Trochę udało mi się już wyjaśnić i okazuje się, że nie w każdą niedzielę sala jest zajęta...
Podaję terminy w których spotkań nie będzie:

- 14.III,
- 28.III,
- 18.IV,
- 9.V,
- 23.V,
- 6.VI,
- 20.VI,

Są to terminy zjazdów, na których sala jest wykorzystywana do zajęć pozostałe niedziele są do naszej dyspozycji... Niewiele tego zostaje, ale lepszy rydz niz nic (tymbardziej, że frekwencja na tych spotkaniach rzadko jest powalająca w pozytywnym tego sformułowania znaczeniu). Jeśli wypadłby jeszcze jakiś termin, zamieszczę stosowną informację w tym temacie.

Offline Virus

  • Rycerz
  • Wiadomości: 152
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spotkania sekcji bitewnej
« Odpowiedź #3 dnia: Października 04, 2010, 14:55:05 »
Nadal są prowadzone spotkania klubu, czy lepiej się umówić z Tobą na granko, prywatnie :>? Chociaż, wolał bym prywatnie, bo jestem w to nieco zielonyyyy :P

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spotkania sekcji bitewnej
« Odpowiedź #4 dnia: Października 06, 2010, 09:08:17 »
Spotkania się odbywają, ale nie zawsze regularnie - najlepiej być w tej sprawie w kontakcie ze mną...
Jeśli chodzi o obecny semestr to nie wygląda to najgorzej, gdyż sala w której gramy prawdopodobnie będzie wolna co tydzień, jednak jeszcze nie wszystkie plany zajęć się wykrystalizowały, więc przez jakiś czas nie mogę zagwarantować, że jakieś zajęcia nam w miejscu spotkań nie "wyrosną"...

Co do ustawki - już piszę prywatną wiadomość...