Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)  (Przeczytany 12536 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 21, 2011, 21:54:50 »
powodzenia :D i dobrej zabawy - projektor i popcorn, koniecznie :D

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 16, 2011, 12:35:30 »
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Oddzielam kreską bo minęło w temacie już trochę czasu a trzeba jeszcze przedsięwziąć kilka kroków.

Pierwszy z nich - wiadomo - wybór zdjęć do galerii i jednocześnie na ewentualną wystawę (postaram się tym zająć w tym tygodniu).
Drugi - chciałbym zorganizować drugą sesję zdjęciową w nowych miejscach z nowymi strojami (jak się uda to i z nowymi "modelami" choć i starzy są mile widziani ;) ). Powód? Wg mnie trochę mało mamy tych zdjęć, by organizować wystawę...
Trzeci - jeszcze go nie wymyśliłem, ale to nic! "Przyjdzie dzień - będzie rada!" :D

Zatem wyszukiwanie planów uruchamiamy na nowo, wiem że Seba ma już parę pomysłów, ja też muszę kilka miejsc sprawdzić. Jakieś propozycje?

@Doom - ja cały czas mam dla Ciebie gwoździe. Mam nadzieję że znajdziesz chwilę by zrealizować swoją koncepcję stroju!

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 16, 2011, 13:30:31 »
Cytuj
@Doom - ja cały czas mam dla Ciebie gwoździe. Mam nadzieję że znajdziesz chwilę by zrealizować swoją koncepcję stroju!
Zbyt powaloną mam ostnio czasówkę w pracy zeby cokolwiek obiecywać, dlatego albo po prostu się zjawię albo nie.

Jeśli zjawię się u ciebie celowo po komponenty to bedziesz mógl uznać ze są duże szane na moje pojawienie się
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #53 dnia: Września 29, 2011, 21:37:50 »
Wróciłam do cywilizacji i choć do Olsztyna nie wrócę, cały czas Wam i tej sesji kibicuję. Pozdrawiam z Puław - Ola :)

PS jeśli by wernisaż był w jakimś ciekawym terminie, postaram się zebrać i przyjechać :D

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #54 dnia: Października 01, 2011, 12:49:03 »
Witaj Olu!

Fajnie że zajrzałaś!
Co do sesji to ostatnio kontaktowałem się z Piotrem (fotografem). Obrobił kilka zdjęć i mi podesłał - wyglądają całkiem nieźle, jak będę miał chwilę to podeśle je Doom'owi, by zamieścił je na stronce jako małą próbkę tego co wspólnie osiągnęliśmy. :)
"Wernisaż" niestety będzie musiał jeszcze trochę poczekać, bo i Piotr potrzebuję trochę czasu na obróbkę pozostałych zdjęć i ja mam cały czas chęć zorganizować jeszcze jeden plener, by zwiększyć różnorodność strojów i lokacji.

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #55 dnia: Października 01, 2011, 23:18:11 »
jeśli chodzi o poczekanie z wystawą po to, żeby zrobić nowe zdjęcia z nowymi strojami i lokacjami - jestem jak najbardziej ZA!

te które mi przesłałeś.. fajne :)

Post Merge: Października 02, 2011, 15:05:35  
przepraszam za dubel, ale..

proszę, żeby wszyscy, którzy na sesji wyrazili swoją zgodę na wykorzystywanie swojego wizerunku (tj zdjęć z tych sesji na których oni są) przez klub w celu promocji (galeria na stronie, na FB, wystawa itp). tutaj i jak najszybciej.

jeśli nie zostanie wyrażona taka zgoda, lub dana osoba się nie odezwie (co będzie równoznaczne z NIE wyrażeniem zgody) zdjęcia jej (jego) nie będą publikowane :P

i inne prawnicze i mądrze brzmiące pierdoły ^^P
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2011, 15:05:35 wysłana przez Akashne »

Offline Łysy

  • Rycerz
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Champion of Asgaard
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #56 dnia: Października 04, 2011, 11:50:22 »
nie ma sprawy, ja sie zgadzam
Niech Wasze miecze zawsze pozostaną ostre, a sława o Waszych czynach niechaj trwa w sercach potomnych

Offline Blemmm

  • Rycerz
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #57 dnia: Października 04, 2011, 21:49:13 »
zgoda, bez podawania danych osobowych i nicku
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2011, 09:35:16 wysłana przez Blemmm »

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #58 dnia: Października 05, 2011, 08:40:38 »
Rozmawiałem z Mazurem. Pomijając opinię o FB podobną do mojej (mniej przekleństw w trakcie wypowiedzi) zgadza się na publikacje jeśli nie podane zostaną żadne jego dane wliczając w to nick.
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #59 dnia: Października 05, 2011, 13:17:07 »
Z racji mojej pracy pozwalam na publikację tylko takich zdjęć na których jestem nie rozpoznawalny. :P



____
Odpowiedź do postu poniżej: Właśnie po to z uporem wciskałem, tę lekko przymałą maskę na ryło! :D
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2011, 09:15:23 wysłana przez korek »

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #60 dnia: Października 05, 2011, 16:03:39 »
nie, nikogo nie będę oznaczać na tych zdjęciach, poza sobą ;P jeśli ktoś jest na FB i ma taką chcę może sobie zajrzeć i się oznaczyć.

i, korku, na większości, jeśli nie na wszystkich zdjęciach, masz na twarzy malowniczą maskę :D co czyni Cię mocno nierozpoznawalnym. czy to wystarczy? ;>

Offline Łysy

  • Rycerz
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Champion of Asgaard
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 29, 2011, 22:19:06 »
nie wiem, czy ktoś zauważył, ale strona ze zdjęciami nie istnieje :)
Niech Wasze miecze zawsze pozostaną ostre, a sława o Waszych czynach niechaj trwa w sercach potomnych

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 29, 2011, 22:25:32 »
Mam kopię na dysku, chyba :P
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Łysy

  • Rycerz
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Champion of Asgaard
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 29, 2011, 23:00:42 »
To wrzuć gdzieś jak możesz :)
Niech Wasze miecze zawsze pozostaną ostre, a sława o Waszych czynach niechaj trwa w sercach potomnych

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 29, 2011, 23:25:56 »
Trochę dużo ważą. Na koncie serwera uniwerka na pewno nie moge bo nie ma miejsca, na prywatnym (tu gdzie forum) sie zmiesci ale zmasakruje mi zapas wolnego miejsca...
w razie co wpadniesz i dam kopie
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 25, 2013, 02:10:06 »
Hej! Dziś znalazłam zdjęcia z tej sesji u siebie na dysku i muszę Wam powiedzieć, że byliśmy epiccy.
Ciepło Was wspominam i bardzo żałuję, że tych zdjęć nigdzie nie widać i że nie zostały wykorzystane jakoś :) może i na to przyjdzie czas :)

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 25, 2013, 16:03:57 »
Byłbym przysiągł że mieliśmy tu notatkę z 3-4 photoshopowanymi fotkami. Tyle że nie mogę jejn znaleźć i będę musiał najwidoczniej jeszcze raz wstawić.
Z pełną kolekcją też muszę coś zrobić. Strrona na której były te fotki wyeksponowane przez autora dawno już jest wyczyszczona...
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 25, 2013, 22:46:09 »
no więc niedawno bawiłam się ze zdjęciami i wstawiałam je na fejsa, ale głównie ze mną (bo pamiętam, że nie wszyscy życzą sobie publikacji ich wizerunku na fejsie), na jednym był Seraph, ale polajkował jak go oznaczyłam, więc chyba nie ma nic przeciwko.
jeśli chcecie, to mogę po wakacjach pobawić się z resztą tych 80 które mam i przesłać Wam.
Jeśli w międzyczasie ktoś inny się tym zajmie, nie będę płakać bo ja robię jak mi się podoba, więc niekoniecznie ładnie :P

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 26, 2013, 10:41:11 »
Umowa z Piotrkiem była taka, że ma czas na obróbkę tych (wybranych) zdjęć do czasu aż zorganizujemy kolejną sesję... Ta nie nadchodzi już kolejny rok - brakuje prowodyra takiego jak Ty Akashne.
Ja trochę fantów nazbierałem od tego czasu i można by zorganizować kilka nowych przebrań, ale potrzebny jest człowiek, który to wszystko zorganizuje i znajdzie jakiś fajny plener - jeden już wymyślilem jakiś czas temu - starówka o 4 rano - czyli wymarłe miasto...

PS: Nie wiem jak jest z prawem do tych zdjęć. Są dziełem Piotrka i choć był/jest nam bardzo przychylny to raczej nie rozpędzajcie się z ich publikacją. A jak już to robicie w niewielkiej skali, to podawajcie go jako autora zdjęcia.

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Zbliża się sesja... Sesja postapo! ;)
« Odpowiedź #69 dnia: Września 02, 2013, 08:23:13 »
No ja wrzucam na fejsika (mógłbyś mi podać jego dane, żebym mogła to podpisać, bo mi zginęły z rejestrów). A jak chcesz, to się mogę z nimi pobawić i wrzucić do galerii. Nie będzie to robota profesjonalna, ale jakaś będzie :D mi potrzeba ćwiczeń z obrabianiem zdjęć, a te są ZDECYDOWANIE tego warte :)

Wróciłam już do cywilizacji więc mam czas i możliwości ^_^