Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Dni Otwarte UWM w Olsztynie...  (Przeczytany 3636 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Dni Otwarte UWM w Olsztynie...
« dnia: Marca 29, 2011, 09:05:29 »
Witam!

W środę 30 marca, jak co roku o tej porze, na Uniwersytecie będą miały miejsce "Dni Otwarte". Z tego tytułu dostałem zaproszenie z ACK do przyłączenia się do prezentacji Akademickiego Centrum Kultury na ich stoisku. Miło by było, gdyby znalazły się choć ze dwie osoby chętne przebrać się w jakieś LARP'owe stroje i gotowe wystąpić w roli "hostess" w czasie tej akcji - choćby na dwie godzinki.

Dobrze by było w końcu zrobić coś dla ACK w zamian za korzystanie z ich sali, dostępu do uczelnianych obiektów i innych mnogich łask jakie na nas spływają z ich kierunku!
Mam nadzieję że w Klubie są jeszcze jakieś osoby aktywne poza Akashne i mną...

Offline Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Komendant Straży Miejskiej
  • Lord
  • Wiadomości: 1021
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dni Otwarte UWM w Olsztynie...
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 29, 2011, 13:03:38 »
Mam nadzieję że to ACK jest winne opóźnienia w tym infie :( ja nie mam szans jutro byc wolnym przed wieczorem ale dałem cynk Seraphowi ;)
Demokracja jest wtedy gdy dwa wilki i koza glosują co zjeść na kolację. Wolność jest wtedy gdy dobrze uzbrojona koza podważa ważność głosowania.


Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Dni Otwarte UWM w Olsztynie...
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 29, 2011, 16:47:35 »
Tym bardziej korku, że 30 ja nie mogę.

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dni Otwarte UWM w Olsztynie...
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 30, 2011, 14:36:41 »
Dobra i po sprawie...
Poszedłem, przebrałem się, trochę pochodziłem w jednym z moich LARP'owych strojów, trzymając w ręce tabliczkę informacyjną o AKMF'ie, spotkałem kilka zainteresowanych naszą działalnością osób, za-pozowałem do kilku zdjęć, udzieliłem wywiadu w UWM FM, zmierzyłem sobie poziom cukru we krwi, przebrałem się i wróciłem do pracy;

Wybaczcie, że wcześniej nie dałem znać o tym wydarzeniu i zapotrzebowaniu na naszą obecność, ale sam dowiedziałem się dopiero w poniedziałek po południu.
Mój pierwszy post miał taki a nie inny ton, ponieważ miał za zadanie zmobilizować co poniektórych, jednak po jakimś czasie zdałem sobie sprawę z tego, że w naszych strukturach niezwykle mało jest osób dysponujących jakimkolwiek LARP'owym strojem, stąd nie mam do nikogo żalu.

Co się okazuje - mało studentów wie o czymś takim jak Akademickie Centrum Kultury a co tu mówić o Akademickim Klubie Miłośników Fantastyki... Dlatego potrzebna jest nam jak największa promocja! Już myślę o kolejnej imprezie, która mogła by przysporzyć nam świeżej krwi...

Edycja:
Znalazlem swoje fotki na studenciaku, reszta fotoreporterów się opierdziela z publikacją robionych tego dnia zdjęć...

jeszcze jedno na którym jestem: http://student.man.olsztyn.pl/galeria/130165702915.jpg
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2011, 20:01:54 wysłana przez korek »

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Dni Otwarte UWM w Olsztynie...
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 31, 2011, 11:38:19 »
Korku, proponuję też zrobić plakaty reklamujące AKMF ogólnie i rozwieszać je po Kortowie/Olsztynie tak raz na miesiąc. jakby co, to nawet ja sama mogłabym się z nimi i taśmą klejącą po Kortowie przejść :)

Offline korek

  • Big Bad Boss
  • Paladyn
  • Wiadomości: 748
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dni Otwarte UWM w Olsztynie...
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 31, 2011, 15:02:05 »
Olu taka propozycja już wielokrotnie padała, tylko jak zwykle sprawa rozbija się o to, kto się tym zajmie, nie mówiąc już o tym czy na plakacie ma być "goła baba" czy nie...
Ja mogę się tym zająć i narysować jakąś grafikę (jak już znajdę chwilę), ale wtedy znów może paść komentarz:
Cytat: Paskud
Jak by to delikatnie ująć...

Korek, słuchaj, to jest naprawdę kiepskie. Ktoś to musiał napisać, bo mogła się przytrafić tragedia. Miej litość nad swoim projektem i spraw aby nikt go nie oglądał wiszacego na mieście. Jedyne co w nim dobre, to więź, którą intuicyjnie zawiąże z tobią każdy nastolatek bazgrzący na ostatniej stronie zaszytu od matematyki podobne, fantastyczne postacie.

;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2013, 16:53:35 wysłana przez korek »

Offline syd3r

  • Ork
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dni Otwarte UWM w Olsztynie...
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 01, 2011, 00:29:32 »
To nie o komentarze powinieneś sie martwić, korek. Martw się o to ilu ludzi odstraszy plakat twojego autorstwa.

Tak bardziej serio, to wiadomo, że w większości fantaści mają podwyższony poziom tolerowanej tandety i infantylizmu, ale bywają jednostki, które pozostają wrażliwe na tym punkcie. I w trosce o nie, lepiej zadbać o przyzwoity poziom rozwieszanych po kortowie plakatoprzynęt.

Napisz mi tu ktoś, jakie informacje mają się znaleźć na tymże plakacie. Postaram się stworzyć jakiś w przyszłym tygodniu.

Offline Akashne

  • Łowca Czarownic
  • Wiadomości: 398
Odp: Dni Otwarte UWM w Olsztynie...
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 01, 2011, 16:28:05 »
Korku - pamiętaj kto to pisał: Paskud. Nick nie jest przypadkowy. Inna sprawa, że ponoć on zajmuje się grafiką, więc jest pewien swoich racji. ja rysować nie potrafię, a jedyna osoba, która prosiłam o coś takiego, zgodziła się - jednak plakat nie powstał.

Co do informacji - gdzie i kiedy klub się spotyka (co czwartek o 18 sala 08 DS 2)

wypadałoby napisać też coś o tym co na takich spotkaniach robimy, ale.. no, to akurat pominę milczeniem.

może ktoś ma pomysł na jakiś fajny tekst? coś w stylu - rozwiń z nami skrzydła wyobraźni! czy coś

Offline Szkieletor

  • Bohater
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dni Otwarte UWM w Olsztynie...
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 11, 2011, 17:46:55 »
Dajcie na plakat gołą babę z mieczem, smoka w tle i jakieś chwytliwe hasło i tłum na spotkaniach gotowy...